Welcome, ! This is an international roleplay forum.
If you like Harry Potter, vampires, fantasy books or sci fi movies and
you speak english, french or bulgarian, join us for an exciting adventure!
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

Share
 

 [BG] Толкова близо, но всъщност толкова далече

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage



Renesmee Carly Cullen
Renesmee Carly Cullen
Twilight saga - Half-vampire
finished stories : 4
first rp post : click!

[BG] Толкова близо, но всъщност толкова далече Empty
PostSubject: [BG] Толкова близо, но всъщност толкова далече   [BG] Толкова близо, но всъщност толкова далече I_icon_minitimeWed Dec 26, 2012 12:51 pm

(Ренесме)

Събудих се от лъчите, които падаха точно върху очите ми. Изправих се леко в леглото и се огледах наоколо. Днес щеше да бъде ден като всички останали ... може би. Единственото различно е, че днес е Петък - денят за купон след училище. Усмихнах се бегло и станах полека. Нахлузих двете преобърнати чехли и се насочих с бавни крачки към банята.
Затърках събите си с четката, мислейки си че тази вечер едва ли ще се върна, тъйче трябваше да ги почистя по-добре. Като свърших си хвърлих един душ и се приготвих за обличане. Извадих от гардероба любимата ми, за топло време, блуза и тясните дънки . Когато свърших с обличането си взех чантата с ластици, фиби, очни линии и какво ли още не и отново се върнах в банята. Застанах пред огледалото и извадих пресата. Изправих леко косата си - колкото да й предам фолма. Сложих от очната линия и малко от гланца. Оставих там нещата - по-късно щях да ги оправя.
Дръпнах от закачалката малката раница, с която ходех на училище и отворих вратата на стаята си. Другите още си бяха в техните. Не исках да ги безпокоя затова само си взех една ябълка и излезнах навън. Джейк беше обещал да ме закара, затова седнах на стълбите пред входа, метнах раницата настрана и загризах ябълката.
След около тридесет минути той се появи с колата, която бе поправил преди около три месеца и ми отвори вратата до шофьорското място.
- Здравей, Нес! - поздрави ме с неговата лъчезарна усмивка. Махнах му в отговор и се качих в колата. Той дойде и запали двигателя.
- Та, как е моята хубавица днес?
- Добре .. Ти? - смънках аз.
- Супер както винаги! - похвали ми се той и продължи да разпитва. - Днес е Петък, нали? Ще излизаш ли с компанията ти?
- Най-вероятно. Защо?
- Просто питам ... Нали ще се прибереш до 10?
- Сметка ли ще ми държиш?! - попитах го троснато и се обърнах към човека, който току-що ме бе разгневил. Не стига, че баща ми го правеше, ами сега й Джейкъб.
- Ренесме, знаеш, че се притеснявам за теб. Не искам нещо да ти се случи! Пък и баща ти ... - не го оставих да довърши, защото вече бяхме стигнали и аз отворих ядосано вратата на скъпата му количка. Обърнах се за последно и му казах:
- Писна ми! Мога да ходя където и когато си поискам и ти нямаш право да ми държиш сметка, ясно ли е?! Не съм вързана за теб!!
Затворих вратата и се запътих към училището, но той ме настигна и ме спря.
- Съжалявам, Нес! Не исках да те ядосам ... ако искаш иди. Нищо няма да ти кажа. Аз просто се тревожа за теб - това е!
- По-добре се тревожи за приятелите си. Остави ме на мира. Искам да съм сама!
Отдръпнах го от пътя си и се запътих към първата сграда.
Back to top Go down
 

[BG] Толкова близо, но всъщност толкова далече

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
THE WHITE LOTUS :: RECYCLE BIN :: ROLEPLAY :: БЪЛГАРСКИ-