Welcome, ! This is an international roleplay forum.
If you like Harry Potter, vampires, fantasy books or sci fi movies and
you speak english, french or bulgarian, join us for an exciting adventure!
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

Share
 

 [BG] Примамливо предложение - Ако някой иска да пише след мен

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage



Dart Heinz
Dart Heinz
Gryffindor
[BG] Примамливо предложение - Ако някой иска да пише след мен One12
finished stories : 1

[BG] Примамливо предложение - Ако някой иска да пише след мен Empty
PostSubject: [BG] Примамливо предложение - Ако някой иска да пише след мен   [BG] Примамливо предложение - Ако някой иска да пише след мен I_icon_minitimeSun Jul 22, 2012 11:39 am

След вечеря, на която си похапнах добре.. ох царевицата беше много вкуска, че чак щях да изям кучана й, а да не говорим за пържените картофки. Потърквах с ръка стомахчето й, като се облизвах, като изведнъж се спрях. Бях се разсеял толкова много, че не усетих по кои стъпала вървях и в кой коридор влязох.Огледах се. Намирах се в.. как се наричаше.. боже беше толкова тъмно. Бръкнах си в джоба и я напипах.. запалката ми. Не бях пушач.. просот беше едно от нещата, който бяха останали об баща ми:
-Така е по-добре - защото си осветих.. и накрая разбрах. Да.. знаех си.. намирах се в тунел. Закрачих бавно и усещах как маратонките ми стъпват по камъчета. Погледнах надолу и се уверих.. да.. беше пълно с малки камъчета в тунела и се струпваха в тунела. Вдигнах си пръчката пред лицето и продължих да крача. Беше доста дълъг тунел и дори не знаех къде ще отида, но не виждах признаци, че скоро ще изляза. Продължих да крача из този тунел, като любопитството ми нарастваше. Крачката ми се забързваше и забързваше. Не исках да използвам пръчката си, не само защото не бях много добър в това, но и защото може би някой щеше да разбере, че съм тук и после да си изям някое наказание. И най-накрая стигнах до край на този тунел. Ръката ми се протегна напред и още преди да докосна стената пред мен се отвори. Да.. това беше един от тайните тунели на Хогуъртс, а аз се намирах в ... ами.. огледах се и дори не знаех къде съм. Тогава чух глас. Някой говореше, а аз трябваше да се скрия. Огледах се и видях едни кутии..Големи кутии. С много рязко движение се намирах на земята прикрит зад тях и чух глас. Познат глас. Това беше Зонко. Намирах се в магазина на Зонко.. за сега щях да остана под прикритие, защото ако магазина затвореше... аз щях да съм в рая на пакустите. Остнах седнал до кутиите и се опитвах да се скрия от всички, за да затворят и аз да си направя кефа с всички.. игарчки и други работи тук. Това щеше да е най-най-хубавия ден в живота ми...
Back to top Go down
 

[BG] Примамливо предложение - Ако някой иска да пише след мен

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
THE WHITE LOTUS :: RECYCLE BIN :: ROLEPLAY :: БЪЛГАРСКИ-