Welcome, ! This is an international roleplay forum.
If you like Harry Potter, vampires, fantasy books or sci fi movies and
you speak english, french or bulgarian, join us for an exciting adventure!
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

Share
 

 Елена Росети, червеноок вампир

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage



Elena Rosseti
Elena Rosseti
Twilight saga - Vampire

Елена Росети, червеноок вампир Empty
PostSubject: Елена Росети, червеноок вампир   Елена Росети, червеноок вампир I_icon_minitimeThu Dec 27, 2012 12:37 pm

Името ми е Елена Росети и съм вампир – лош вампир или така поне изглеждам в очите на малодушните ,които се хранят с животинска кръв.

Не се подлъгвайте по ангелското ми лице,то просто ми помага да хващам в смъртоносния си капан жертвите си без усилие.
Историята ми започва в далечната 1705 година в Румъния или по това време Трансилвания, под властта на Османската империя.От човешкия си живот почти нямам спомени.Единственото,което помня бяха последните ми няколко дни.Тези,в които знаех бъдещето си и не се страхувах от него – исках го:
Беше тъмна и студена зимна вечер.Повечето от хората в селото ми бяха завладени от ужас,страх и безумна паника,защото турската власт беше научила за бунта,който планирахме.Имаше предател сред нас и аз знаех кой е ,но сърце не ми даваше да го издам.Това беше човекът,за който сърцето ми би могло да спре да бие без колебание.Точно по този начин бях изиграна от сляпата си любов.Хората набедиха мен и бяха готови да отнемат живота ми по най – жесток начин. Тогава най – старата жена в селото , която всички мислеха за вещица ми разказа за единственото ми възможно спасение – червенооките студенокожи,само те можех да ме предпазят от цялото село.Струваше ми огромни усилия да напусна незабелязано,но все пак успях.
И така започнах да се скитам с разбито сърце и опустяла душа.Имаше моменти,в които се питах дали нямаше да ме боли по – малко ,ако се върнех и ме изгоряха жива.
Накрая с малко или много късмет все пак ги открих.Не исках от тях нищо освен да ме предпазят,но те искаха живота ми в замяна – човешкия ми живот.И без това вече нямах какво да губя.Изтъканото ми от болка съществуване вече не струваше нищо – просто бях прекално уплашена от смъртта тогава и това ме доведе до решението да приема условията им.След,като разбрах какво ме очаква бях окончателно убедена в избора си.
Бях спасена,а няколко дни по-късно отворих очи за нов живот.Всичко беше много по-различно,но бързо се приспособих към новите си желания.Хората ме бяха линчували и пожелаваха смъртта ми – сега аз щях да убивам. Мъжът,когото обичах ме беше предал ,сега аз щях да го предам.След първите си няколко жертви открих,че имам дарба,която много ме улесняваше – парализирах ги.Виждах болката и страха в очите им и това беше единственото,което можеха да направят.
Оттогава съм част от румънския клан или както Стефан и Владимир ме наричат – перлата в короната им.
След векове на пълна власт сред вампирския свят Волтури ни изместиха.В кървавата битка падна голяма част от редиците ,но не и във войната.Тя тепърва предстои,а денят,в който ние ще се завърнем на власт не е далече.

* * *
Back to top Go down
 

Елена Росети, червеноок вампир

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» Аро Волтури, червеноок вампир
» Клаудия Д'Арк, червеноок вампир
» Вайпър, червеноок вампир
» Алиса Сторм, червеноок вампир
» Амфитрита Синклър, червеноок вампир

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
THE WHITE LOTUS :: IMPORTANT! :: CHARACTERS :: VAMPIRIA ARCHIVE-