Welcome, ! This is an international roleplay forum.
If you like Harry Potter, vampires, fantasy books or sci fi movies and
you speak english, french or bulgarian, join us for an exciting adventure!
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

Share
 

 [BG] НЕприветливи админи на други форуми

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage



Niki Evens
Niki Evens
Ravenclaw
[BG] НЕприветливи админи на други форуми Crea10
[BG] НЕприветливи админи на други форуми One12
finished stories : 48
first rp post : click!

[BG] НЕприветливи админи на други форуми Empty
PostSubject: [BG] НЕприветливи админи на други форуми   [BG] НЕприветливи админи на други форуми I_icon_minitimeSun Jan 06, 2013 2:10 pm

Аз да си се оплача Smile

За да разпространя този сайт понякога пускам мнения с нашия банер в разни РП-форуми, като естествено казвам, че и те са добавени в нашия портал. Обикновено хората смятат, че идеята на сайта е добра и се радват, че са включени в нашия списък.

Но понякога не е съвсем така...

Ето какъв отговор получих от един администратор на едно Хари Потър РП преди няколко дена:

да ти умрат децата на коледа, какво си правиш сам теми тука ве
да ти сера на банера грозен
мри в лайна


И моят отговор (въпросният младеж е "учител" в РП-то и освен това тогава още не знаех, че е от администраторите):

Ха, и това ми било преподавател?? Smile

1. Доколкото знам администраторите могат да изтрият, преместят или съединят към друга тази тема.

2. Всъщност ако имаше такава тема, нямаше да се налага да пускам аз и освен това със сигурност щяхте да спечелите повече потребители.

3. Сайтът, на който е този "грозен банер" от около месец ви рекламира форума без никой да ни е карал да го правим.

4. Не съм се зачитала в мненията ти във форума, но ако пишеш както си писал в горното, си задавам два въпроса:
– На колко си годинки и ходиш ли на училище въобще?
– Как администраторите са те направили "професор"?

Към администраторите: извинете за "лиричното отклонение", но не можах да не отговоря, беше по-силно от мен Very Happy

Поздрави и честит 1-ви юни! Smile


Оставям коментарите на вас Smile
Между другото сайтът още е в портала, както и един-два други със същото отношение.



Те ви още един и то в рамките на няколко дена! :Р Накъде върви този свят XD

"Здравейте искам да направя съобщение до администраторите на това сайтче! Не знам кои сте и честно казано слабо ме вълнува, но за да рекламирате във форума ми първо се иска разрешение от мен!! От сега ви казвам, че потребителят, който направи рекламата ви при мен има БАН по всички възможни причини!!! Искрено се надявам да нямаме проблеми по натам, за да не става по лошо! Хубав ден"


Last edited by Ники Евънс on Sun May 12, 2013 8:40 am; edited 1 time in total
Back to top Go down



Angela Collins
Angela Collins
Beauxbatons
[BG] НЕприветливи админи на други форуми School18
first rp post : click!

[BG] НЕприветливи админи на други форуми Empty
PostSubject: Re: [BG] НЕприветливи админи на други форуми   [BG] НЕприветливи админи на други форуми I_icon_minitimeSun Jan 20, 2013 2:32 pm

ОМГ,какво е това споменато отношение?!Голяма простащина според мен и за мен това са хора с низка култура и върпитание и хич никои не трябва да се занимава да си вдига нервите с такива...хора Wink
Back to top Go down



Zoe Sullyvan
Zoe Sullyvan
Gryffindor
[BG] НЕприветливи админи на други форуми One12

[BG] НЕприветливи админи на други форуми Empty
PostSubject: Re: [BG] НЕприветливи админи на други форуми   [BG] НЕприветливи админи на други форуми I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 3:06 pm

Трябва да притежаваш пълна липса на самоуважение, за да се излагаш по подобен начин... Поне според мен, подобни думи (особено тези в по-горното съобщение) издават не само липса на елементарно възпитание, но и на всякакъв интелект... Е, щом искат, нека си запълват времето със злоба, на нас ни стига да използваме форумите за забавление Smile
Back to top Go down



Niki Evens
Niki Evens
Ravenclaw
[BG] НЕприветливи админи на други форуми Crea10
[BG] НЕприветливи админи на други форуми One12
finished stories : 48
first rp post : click!

[BG] НЕприветливи админи на други форуми Empty
PostSubject: Re: [BG] НЕприветливи админи на други форуми   [BG] НЕприветливи админи на други форуми I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 3:07 pm

Съгласна съм, Зоуи, между другото добре направих да копи-пейстна горното съобщение тук, защото вместо да ми отговорят са го изтрили. Поне не са ме банвали от форума, което предполагам е заради някой от другите админи, който е отсъдил, че не е нужно. Smile
Back to top Go down



Ankoku
Ankoku
Almiria - Wizard

[BG] НЕприветливи админи на други форуми Empty
PostSubject: Re: [BG] НЕприветливи админи на други форуми   [BG] НЕприветливи админи на други форуми I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 3:08 pm

Аз също съм с такъв характер. Понякога когато много искат някои хора започвам да се нервя и да обиждам. Имах такава случка в моят аниме рпг.
Back to top Go down



StephenieMeyer
StephenieMeyer
Muggle/Guest

[BG] НЕприветливи админи на други форуми Empty
PostSubject: Re: [BG] НЕприветливи админи на други форуми   [BG] НЕприветливи админи на други форуми I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 3:09 pm

Докато деца се занимават с такива неща, така ще е Smile
Back to top Go down



Lonely_princess1
Lonely_princess1
Muggle/Guest

[BG] НЕприветливи админи на други форуми Empty
PostSubject: Re: [BG] НЕприветливи админи на други форуми   [BG] НЕприветливи админи на други форуми I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 3:10 pm

Нямам думи.Нали тук имат възможност да спечелят повече хора...на твоя място щях да изтрия форума,където членува въпросният ''професор'' от ''приятели''...
Back to top Go down
http://the-hunger-games-rpg.bulgarianforum.net/



Niki Evens
Niki Evens
Ravenclaw
[BG] НЕприветливи админи на други форуми Crea10
[BG] НЕприветливи админи на други форуми One12
finished stories : 48
first rp post : click!

[BG] НЕприветливи админи на други форуми Empty
PostSubject: Re: [BG] НЕприветливи админи на други форуми   [BG] НЕприветливи админи на други форуми I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 3:10 pm

Хаха, ами днес бях на изпит и ми се падна точно темата дали трябва да отговаряме на лошото с лошо и разтягах локуми как не се прави така и пр. Така че няма да го трия, а и то не е "приятели", то е портал, в смисъл, че идеята е обективно да присъстват всички по-активни форуми, за да може който си търси къде да пише бързо да си намери. Иначе "приятелите" са тези, които са ВИП, т.е. не са само в портала, ами отстрани на главната страница. С други думи показваме нашите лични предпочитания към ВИП-форумите, но не ги налагаме. Ако не си харесаш никой от тези, можеш да си потърсиш други в портала.

А между другото, не знам дали си видяла, писах коментар да ми дадеш банер на твояфорум (ако нямаш когато си направиш), за да го сложим и него при останалите. Smile
Back to top Go down



imbe
imbe
Muggle/Guest

[BG] НЕприветливи админи на други форуми Empty
PostSubject: Re: [BG] НЕприветливи админи на други форуми   [BG] НЕприветливи админи на други форуми I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 3:11 pm

Има хора и хора....Гледайте да не подражавате на такива каквито на вас самите не ви допадат,това според мен е много важно. Защо го казвам ли ? Защото ми се е случвало точно това - бяха ме нагрубили в един форум за WV (автомобили),но главно за тая марка и си напуснах доброволно. Не след дълго си писах в друг форум с някакъв пич,който имаше запитване към мен относно автомобила си и помогнах с каквото можах,като обясних супер,супер подробно.Но явно не е разбрал и ме попита още веднъж и аз го нагрубих , защото точно преди 5 минути баща ми ме беше ядосал адски много и стана така,че си го изкарах на този пич.... Та,хора всякакви,всеки отговаря за действията и думите си. Бъдете по-добри , за да може този свят да го бъде в тези трудни времена.
Back to top Go down



Plevel
Plevel
Muggle/Guest

[BG] НЕприветливи админи на други форуми Empty
PostSubject: Re: [BG] НЕприветливи админи на други форуми   [BG] НЕприветливи админи на други форуми I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 3:12 pm

Всеки има лоши моменти, другите са си гадове по природа. Разбираемо е, но според мен такива хора, които не могат или просто не желаят да се владеят, са изградени от възможно най-неподходящия материал за администратори и то не само защото така ще гонят потенциалните си потребители. Такива са си баш детски постъпки и на никого не прави чест да насоли човек я защото пуснал тема в погрешния раздел, я защото не разбрал нещо друго.

От друга страна, напълно обективно погледнато, дори и тези реклами да са изцяло за добро, може би щеше и да е добре вместо директно като нови мнения/теми във въпросните форуми, да се обсъжда това с някого от екипа на лично съобщение и да не им "пикате на територията", като едва след това, ако са склонни хората, да се разберете кое, какво и къде да се сложи като банери. Ако някой откаже, за него си е.
Back to top Go down



Niki Evens
Niki Evens
Ravenclaw
[BG] НЕприветливи админи на други форуми Crea10
[BG] НЕприветливи админи на други форуми One12
finished stories : 48
first rp post : click!

[BG] НЕприветливи админи на други форуми Empty
PostSubject: Re: [BG] НЕприветливи админи на други форуми   [BG] НЕприветливи админи на други форуми I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 3:13 pm

И ти си права Smile Лошото е, че повечето админи не дават имейли или скайп за връзка, а когато си нов потребител не винаги можеш да изпращаш ЛС. Зависи от типа форуми, де.
Back to top Go down



Sponsored content

[BG] НЕприветливи админи на други форуми Empty
PostSubject: Re: [BG] НЕприветливи админи на други форуми   [BG] НЕприветливи админи на други форуми I_icon_minitime

Back to top Go down
 

[BG] НЕприветливи админи на други форуми

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» [BG] Какви РП форуми харесвате?
» [BG] Форуми и сайтове за фен преводи на манга?
» [BG] Идеи за неизползвани теми за роул плей форуми

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
THE WHITE LOTUS :: DISCUSSIONS :: NON-ROLEPLAY DISCUSSIONS :: БЪЛГАРСКИ-