Welcome, ! This is an international roleplay forum.
If you like Harry Potter, vampires, fantasy books or sci fi movies and
you speak english, french or bulgarian, join us for an exciting adventure!
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

Share
 

 [BG] Въпросник - Какво търсим в един РП форум?

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage



Niki Evens
Niki Evens
Ravenclaw
[BG] Въпросник - Какво търсим в един РП форум? Crea10
[BG] Въпросник - Какво търсим в един РП форум? One12
finished stories : 48
first rp post : click!

[BG] Въпросник - Какво търсим в един РП форум? Empty
PostSubject: [BG] Въпросник - Какво търсим в един РП форум?   [BG] Въпросник - Какво търсим в един РП форум? I_icon_minitimeWed Mar 13, 2013 7:39 pm

Непрекъснато повтарям "тези, които имат РП-форум", но всъщност този сайт е за всички, които обичат РП-то, ето сега ще дам една задачка за останалите Smile

Предлагам няколко по-общи въпроси под формата на лексикон към всички и най-вече към тези, които нямат:

(отговаряйте като коментирате този пост. не е задължително да следвате реда на въпросите и може да отговорите само на някои от тях, които си харесате. може и в свободен текст)

ЗА ДА СЕ РЕГИСТРИРАМ ВЪВ ФОРУМ ОСНОВНО ГЛЕДАМ...

ТЕМА?
1. Кои са ви любимия тип РП-та? Тези по някоя книга, филм, сериал, игра, аниме... Или пък тези с истории изцяло измислените от създателите?

2. Ако във форума е добре обяснено всичко за историята, бихте ли се регистрирали и играли дори без да сте чели въпросната книга (гледали филма и пр.)?

3. Изберете вярното за вас:
А) Обичам когато даден форум се придържа изцяло към историята на книгата/филма/...
Б) Нямам нищо против да се внасят нови елементи, които ги няма в книгата/филма/... (например във форум за Хари Потър героят ти да може да бъде вампир и др)

ЛИК НА ФОРУМА?

4. Когато попаднете на един форум външният му вид би ли ви насърчил или отказал да се регистрирате? Кажете едно нещо, което би ви привлякло или отблъснало (например много/малко картинки, цветове, шрифт...)

ДРУГО?

5. Избройте какво друго (ако има) би ви накарало да се спрете точно на еди-кой-си форум, вместо на друг.
(може да бъде всичко, напр. интересни емотиконки, много активни потребители...)

Чудесно, да приемем, че вече сте се регистрирали, сега кажете какво би ви мотивирало да пишете?

ТОВА, КОЕТО ПОДДЪРЖА ИНТЕРЕСА МИ?

ГЕРОИ?

6. Изберете вярното за вас:
А) Искам да е позволено да бъдеш герой, който го има в книгата/филма/...
Б) Нека всеки си измисля негов герой, идеята е да развиваме въображението си, а не да копираме!

7. Как предпочитате: да използвате никнеймове (напр: TweWhiteLotus) или за вас е важно да си имате име и фамилия, за да е по-истинско?

8. Би ли ви харесало например да има някакво по-особено изискване за аватарите, например да имате САМО манга и аниме аватари или нещо подобно?

9. В темата, където си създавате герой обикновено има изисквания и въпроси. Кое предпочитате:
А) да има много въпроси, за да опишем максимално добре героя ни, така че всеки да може да си го представи.
Б) да не се налага да описвате с много подробности, предпочитате да уточнявате всичко по време на писането...

ГРУПИ/РАСИ?

10. Първо кажете въобще харесва ли ви когато потребителите на даден форум са разделени на групи (напр. домове, класове, раси, професии, семейства...)? Или пък не виждате много смисъл от това?

11. Изберете вярното за вас:
А) Обичам когато групите са повече, така героят ми е още по-уникален и интересен.
Б) Ако има групи, нека да са по-малко, например 4, така ще се съберем по повече хора от една банда Wink

12. Харесва ли ви идеята групите да се състезават помежду си във форума (за точки, за популярност и др)?

13. Искате ли да имате право на повече от един герой?

НАЧИН НА ПИСАНЕ?

14. Какво РП ви е по-лесно да пишете: в първо лице (АЗ) или в трето (ТОЙ/ТЯ)?

15. Изберете вярното за вас:
А) Обичам да пиша с много герои, дори и да е малко объркващо...
Б) Предпочитам да има тема, в която се уговаряме предварително с кого и какво ще пишем.

16. Изберете вярното за вас:
А) Ако имам правописни или граматически грешки в поста нямам нищо против някой от администраторите да ги поправя.
Б) Това би ме подразнило, нека ми пише, аз и сам/а мога да се поправя.

СВОБОДНА ЗОНА?

17. Според вас нужни ли са на такива форуми "свободни зони", където да си лафите или това само ви разсейва и в крайна сметка се пише повече там, отколкото в РП-то?

ЕКИП И АДМИНИСТРИРАНЕ?

18. Изберете верниТЕ за вас твърдения:
А) За мен е важно да има повече администратори, модератори, така че ако имам въпрос или проблем винаги да има някой на линия.
Б) Хубаво е когато модератори и пом. администратори се избират чрез конкурс, а не на приятелска основа.
В) Харесва ми когато има ранкове и когато достигнеш определен ранк да можеш да станеш модератор например.
Г) Важно е админите да се допитват до потребителите за важни въпроси или преди да правят основни промени по форума (напр. преди да сменят лика или да добавят групи)

И ОЩЕ:

19. Избройте няколко неща, които биха ви подразнили толкова много, че да си тръгнете от даден форум.

20. Има ли нещо, което пропуснах? Сигурно има, ако се сетите за нещо допълнително, добавете го! Smile


Last edited by Ники Евънс on Sun May 12, 2013 7:35 am; edited 1 time in total
Back to top Go down



Yolo
Yolo
Muggle/Guest

[BG] Въпросник - Какво търсим в един РП форум? Empty
PostSubject: Re: [BG] Въпросник - Какво търсим в един РП форум?   [BG] Въпросник - Какво търсим в един РП форум? I_icon_minitimeWed Mar 13, 2013 7:40 pm

1. Кои са ви любимия тип РП-та? - Любимият ми тип РП-та са тези,които са създадени по сериали

4. Когато попаднете на един форум външният му вид би ли ви насърчил или отказал да се регистрирате? - Според мен външният вид на форума е от голямо значение.Например,аз не бих се регистрирал във форум,които е претрупан с дадени подтеми,подфоруми и категории.Дори не бих се регнал,ако самият дизайн на форума не ми хареса,независимо колко популярен е самият форум.

6. Изберете вярното за вас: Б) Нека всеки си измисля негов герой, идеята е да развиваме въображението си, а не да копираме!

7. Как предпочитате: да използвате никнеймове - За мен е по-важно героя ми да си има име и фамилия.

14. Какво РП ви е по-лесно да пишете: в първо лице (АЗ)

18. Изберете верниТЕ за вас твърдения:
А) За мен е важно да има повече администратори, модератори, така че ако имам въпрос или проблем винаги да има някой на линия.
Back to top Go down
http://gossip-rpg.bestforumlive.com/



antagonista
antagonista
Muggle/Guest

[BG] Въпросник - Какво търсим в един РП форум? Empty
PostSubject: Re: [BG] Въпросник - Какво търсим в един РП форум?   [BG] Въпросник - Какво търсим в един РП форум? I_icon_minitimeWed Mar 13, 2013 7:47 pm

Съгласен съм с доста от нещата казани от горния човек, но все пак смятам да пусна и собственото си мнение.

1. Еднакво интересни са ми и напълно или частично оригинални и такива създадени по-добра книга или аниме. Просто си зависи от самия материал дали става за рпг форум.


2. Естествено дори ако ми хареса би ме мотивирало да прочета книгата/филма.

3. Изберете вярното за вас:
Б) Нямам нищо против да се внасят нови елементи, които ги няма в книгата/филма/... (например във форум за Хари Потър героят ти да може да бъде вампир и др).
Даже редовно го прилагам във собствените си форуми.

ЛИК НА ФОРУМА?

4. Като цяло няма значение, освен като изключим огромните картинки за категории/форуми, които някой лапета слагат. Просто ако е прекалено шарено или пък тъмно и написаното не може да се чете би ме отказало да.

ДРУГО?

5. Избройте какво друго (ако има) би ви накарало да се спрете точно на еди-кой-си форум, вместо на друг.
(може да бъде всичко, напр. интересни емотиконки, много активни потребители...)
- Добър брой активни играчи е рядкост и голям плюс. Също така активни и мотивирани админи би ме задържало. Просто ако си личи, че админа се старае да ти създаде уникална и интересна атмосфера, то от това няма по-голям стимул за писане. Естествено понякога „академиите” и обученията са задължителни, но поне да са интересни и забавни, а машинални и еднакви.


ТОВА, КОЕТО ПОДДЪРЖА ИНТЕРЕСА МИ?

ГЕРОИ?

6. Изберете вярното за вас:
Б) Нека всеки си измисля негов герой, идеята е да развиваме въображението си, а не да копираме!
- Копирането на съществуващи герои е ярък признак на липса на въображение. Дори това да ти е най-най-най-любимия герой, винаги може да промениш малко, но като цяло копирането върви ръка за ръка и със напълно нулево умение за разиграването на героя.

7. Как предпочитате: да използвате никнеймове (напр: TweWhiteLotus) или за вас е важно да си имате име и фамилия, за да е по-истинско?
- Зависи от форума, но като цяло смятам, че минимума е поне едно име, ако ще да е без фамилия. Имена като TheWhiteLotus приемам по-скоро като титли.

8. Би ли ви харесало например да има някакво по-особено изискване за аватарите, например да имате САМО манга и аниме аватари или нещо подобно?
Не, тва е излишно и досадно.
9. В темата, където си създавате герой обикновено има изисквания и въпроси. Кое предпочитате:
Същност е най-добре, когато самия човек знае какво иска да каже и знае как да го опише добре. Всичко останало е второстепенно. 4

ГРУПИ/РАСИ?

10. Първо кажете въобще харесва ли ви когато потребителите на даден форум са разделени на групи (напр. домове, класове, раси, професии, семейства...)? Или пък не виждате много смисъл от това?
- Естествено, че има смисъл, но същевременно трябва да има възможност човек да промени групата си. Все пак не можем цял живот да спадаме към една и съща група.

11. Изберете вярното за вас:
Б) Ако има групи, нека да са по-малко, например 4, така ще се съберем по повече хора от една банда Wink
Пък и всеки герой си е отделен и уникален.

12. Харесва ли ви идеята групите да се състезават помежду си във форума (за точки, за популярност и др)?
- Да, но за да стане равностойно и честно админа трябва да е страшно безпристрастен, защото каквото и да си говорим, винаги си имаме фаворити.

13. Искате ли да имате право на повече от един герой?
- Зависи от форума. В някой съм съгласен човек да има до 3 героя, докато в други просто самата структура не позволява. Все пак къде ще е смисъла, човек да си играе самичък с 10те ацц-та. От друга страна админите е винаги хубаво да имат добър запас от създадени НИГ-ове със истории, статистики и прочие.

НАЧИН НА ПИСАНЕ?

14. Какво РП ви е по-лесно да пишете: в първо лице (АЗ) или в трето (ТОЙ/ТЯ)?
- Трето, просто така съм свикнал. Първо лице е по-приятно за писане, но не и за четене.

15. Изберете вярното за вас:
- Когато се налага, пиша където трябва, но принципно съм съгласен, че всеки разказвач трябва да си има собствени „патенца” и зони, в които той да движи нещата.

16. Изберете вярното за вас:
А) Ако имам правописни или граматически грешки в поста нямам нищо против някой от администраторите да ги поправя.
- Не ме бърка, но пък и не правя много грешки.

СВОБОДНА ЗОНА?

17. Според вас нужни ли са на такива форуми "свободни зони", където да си лафите или това само ви разсейва и в крайна сметка се пише повече там, отколкото в РП-то?
- Нужни са, но с намалено количество спам теми. Принципно теми от типа „да бройм с картинки” и „асоциации” ме дразнят и смятам, че създават излишно спам.

ЕКИП И АДМИНИСТРИРАНЕ?
18. Изберете верниТЕ за вас твърдения:
Г) Важно е админите да се допитват до потребителите за важни въпроси или преди да правят основни промени по форума (напр. преди да сменят лика или да добавят групи).
- По-добре малко админи, но компетентни отколкото дузина идиоти, дето всеки да има собствено грешно мнение.
- Смятам, че админи се избират по умение и опит, а не по-конкурси в които определен човек без умения бива избран само защото има 10 приятелчета и може да пусна постове през 2 минути, независимо колко са зле.
- Мнението на потребителите е важно, но също така администраторите трябва и сами да взимат решения, защото не всички предложения ще се харесват на потребителите.

И ОЩЕ:

19. Избройте няколко неща, които биха ви подразнили толкова много, че да си тръгнете от даден форум.
- Толкова са много, че няма ми стигне мястото, но на първо място бих поставил следното:
Слаба активност от страна на разказвачите и липса на въображение.
Back to top Go down
http://narutobg-rpg.com/



Tweety_sweety
Tweety_sweety
Muggle/Guest

[BG] Въпросник - Какво търсим в един РП форум? Empty
PostSubject: Re: [BG] Въпросник - Какво търсим в един РП форум?   [BG] Въпросник - Какво търсим в един РП форум? I_icon_minitimeWed Mar 13, 2013 7:49 pm

ЗА ДА СЕ РЕГИСТРИРАМ ВЪВ ФОРУМ ОСНОВНО ГЛЕДАМ...

ТЕМА?
1. Кои са ви любимия тип РП-та? Тези по някоя книга, филм, сериал, игра, аниме... Или пък тези с истории изцяло измислените от създателите? - Попринцип предпочитам тези които са измислени от адмнистраторите на форума,но пиша и в няколко форума по книги и сериали.

2. Ако във форума е добре обяснено всичко за историята, бихте ли се регистрирали и играли дори без да сте чели въпросната книга (гледали филма и пр.)? - Да!


3. Изберете вярното за вас:
Б) Нямам нищо против да се внасят нови елементи, които ги няма в книгата/филма/... (например във форум за Хари Потър героят ти да може да бъде вампир и др)


ЛИК НА ФОРУМА?


4. Когато попаднете на един форум външният му вид би ли ви насърчил или отказал да се регистрирате? Кажете едно нещо, което би ви привлякло или отблъснало (например много/малко картинки, цветове, шрифт...) - Попринцип не бих се отказала от някой форум зареди дизайна му,но понякога наистина има шрифтове които не могат да се четат и това може да ме отблъсне...да ме привлече пък може сладък дизайн.


ДРУГО?


5. Избройте какво друго (ако има) би ви накарало да се спрете точно на еди-кой-си форум, вместо на друг.
(може да бъде всичко, напр. интересни емотиконки, много активни потребители...) - Идеят,емотиконките също са важни и потребителите естествено.

Чудесно, да приемем, че вече сте се регистрирали, сега кажете какво би ви мотивирало да пишете? - Добри хора...

ТОВА, КОЕТО ПОДДЪРЖА ИНТЕРЕСА МИ?

ГЕРОИ?

6. Изберете вярното за вас:
Б) Нека всеки си измисля негов герой, идеята е да развиваме въображението си, а не да копираме!

7. Как предпочитате: да използвате никнеймове (напр: TweWhiteLotus) или за вас е важно да си имате име и фамилия, за да е по-истинско? - Зависи...

8. Би ли ви харесало например да има някакво по-особено изискване за аватарите, например да имате САМО манга и аниме аватари или нещо подобно? - Ами не,но в повечето наши форуми има изискване ,че не може да бъдат с "аниме лик".

9. В темата, където си създавате герой обикновено има изисквания и въпроси. Кое предпочитате:
Б) да не се налага да описвате с много подробности, предпочитате да уточнявате всичко по време на писането...

ГРУПИ/РАСИ?

10. Първо кажете въобще харесва ли ви когато потребителите на даден форум са разделени на групи (напр. домове, класове, раси, професии, семейства...)? Или пък не виждате много смисъл от това? - Хм...не знам...всичко звиси и от идеята по форума

11. Изберете вярното за вас:
А) Обичам когато групите са повече, така героят ми е още по-уникален и интересен.


12. Харесва ли ви идеята групите да се състезават помежду си във форума (за точки, за популярност и др)? - Хм...зависи.


13. Искате ли да имате право на повече от един герой? - Да.


НАЧИН НА ПИСАНЕ?

14. Какво РП ви е по-лесно да пишете: в първо лице (АЗ) или в трето (ТОЙ/ТЯ)? - в първо лице (АЗ)


15. Изберете вярното за вас:
Б) Предпочитам да има тема, в която се уговаряме предварително с кого и какво ще пишем.


16. Изберете вярното за вас:
А) Ако имам правописни или граматически грешки в поста нямам нищо против някой от администраторите да ги поправя.


СВОБОДНА ЗОНА?

17. Според вас нужни ли са на такива форуми "свободни зони", където да си лафите или това само ви разсейва и в крайна сметка се пише повече там, отколкото в РП-то? - Това е важна част от един форум.В доста форуми това сплотява потребителите.

ЕКИП И АДМИНИСТРИРАНЕ?

18. Изберете верниТЕ за вас твърдения:
А) За мен е важно да има повече администратори, модератори, така че ако имам въпрос или проблем винаги да има някой на линия.

Г) Важно е админите да се допитват до потребителите за важни въпроси или преди да правят основни промени по форума (напр. преди да сменят лика или да добавят групи)

- Според мен админите и модовете може да с много,но винаги да има някой там и все някой да е готов да помогне.
- Не можеш да повериш форума си ей така на някой дори да е избрн на конкурс...тогва трябва да има и някакъв изпитателен срок.

И ОЩЕ:


19. Избройте няколко неща, които биха ви подразнили толкова много, че да си тръгнете от даден форум.
- групички.
- лошо държание
и още...,но това главно
Back to top Go down
http://magic-world.forumkurd.net/forum



Zoe Sullyvan
Zoe Sullyvan
Gryffindor
[BG] Въпросник - Какво търсим в един РП форум? One12

[BG] Въпросник - Какво търсим в един РП форум? Empty
PostSubject: Re: [BG] Въпросник - Какво търсим в един РП форум?   [BG] Въпросник - Какво търсим в един РП форум? I_icon_minitimeWed Mar 13, 2013 7:50 pm

1. Кои са ви любимия тип РП-та?
Тези, които са уникални сами по себе си - изцяло идеи на създателите им.

2. Ако във форума е добре обяснено всичко за историята, бихте ли се регистрирали и играли дори без да сте чели въпросната книга?
Да, стига да ми допадне идеята..

3. Изберете вярното за вас:
Б) Нямам нищо против да се внасят нови елементи, които ги няма в книгата/филма/... (например във форум за Хари Потър героят ти да може да бъде вампир и др)

4. Когато попаднете на един форум външният му вид би ли ви насърчил или отказал да се регистрирате? Кажете едно нещо, което би ви привлякло или отблъснало
Разбира се, когато външния вид на форума е цветен, свеж и добре оформен, това е плюс, но за мен е не по-малко важно да е направен добре -роуплея да е добре обмислен и да има достатъчно възможности и места за развитие на историята.

6. Изберете вярното за вас:
Б) Нека всеки си измисля негов герой, идеята е да развиваме въображението си, а не да копираме!

7. Как предпочитате: да използвате никнеймове (напр: TweWhiteLotus) или за вас е важно да си имате име и фамилия, за да е по-истинско?
Предпочитам да има име и фамилия.

8. Би ли ви харесало например да има някакво по-особено изискване за аватарите, например да имате САМО манга и аниме аватари или нещо подобно?
Според мен е нужно да има подобно ограничение(независимо дали говорим само за аниме или само за реални личности)

9. В темата, където си създавате герой обикновено има изисквания и въпроси. Кое предпочитате:
А) да има много въпроси, за да опишем максимално добре героя ни, така че всеки да може да си го представи.

10. Първо кажете въобще харесва ли ви когато потребителите на даден форум са разделени на групи (напр. домове, класове, раси, професии, семейства...)? Или пък не виждате много смисъл от това?
Според мен има смисъл, стига групите да са добре обмислени.

11. Изберете вярното за вас:
А) Обичам когато групите са повече, така героят ми е още по-уникален и интересен.

12. Харесва ли ви идеята групите да се състезават помежду си във форума (за точки, за популярност и др)?
Защо не? Това би добавило много възможности, които могат да се развият в роуплея - разделение, "опознаване" на врага, предателство..

13. Искате ли да имате право на повече от един герой?
Да, стига всеки от тях да е наистина уникален - с различна външност, история и темперамент и да нямат нищо общо помежду си.

14. Какво РП ви е по-лесно да пишете: в първо лице (АЗ) или в трето (ТОЙ/ТЯ)?
Трето лице.

15. Изберете вярното за вас:
Б) Предпочитам да има тема, в която се уговаряме предварително с кого и какво ще пишем.

16. Изберете вярното за вас:
Б) Това би ме подразнило, нека ми пише, аз и сам/а мога да се поправя.

17. Според вас нужни ли са на такива форуми "свободни зони", където да си лафите или това само ви разсейва и в крайна сметка се пише повече там, отколкото в РП-то?
Да, но освен масата от безсмислени "флууд" теми е добре да има и някоя по-сериозна дискусия. Сравнявайки интереси и мнения, относно заобикалящия им свят, потребителите се сближават много повече, отколкото спамовете.

18. Изберете верниТЕ за вас твърдения:
А) За мен е важно да има повече администратори, модератори, така че ако имам въпрос или проблем винаги да има някой на линия.
Б) Хубаво е когато модератори и пом. администратори се избират чрез конкурс, а не на приятелска основа.
Г) Важно е админите да се допитват до потребителите за важни въпроси или преди да правят основни промени по форума (напр. преди да сменят лика или да добавят групи)

И ОЩЕ:

19. Избройте няколко неща, които биха ви подразнили толкова много, че да си тръгнете от даден форум.
- Голям брой несериозни потребители, които не довършват започнатият роуплей или го проточват със седмици
- Изолирането на новите потребители от страна на вече сформираните компании от по-стари потребители
- Липса на въображение - напоследък има твърде много потребители с иначе красиви ликове, които заливат темите с безинтересни, банални истории, дълги не повече от 3 реда.
- Излишни спорове.. Регистрирам се, за да се забавлявам, а не, за да си създавам допълнителни грижи
Back to top Go down



Natalio Kain
Natalio Kain
Ravenclaw
[BG] Въпросник - Какво търсим в един РП форум? Admin10
[BG] Въпросник - Какво търсим в един РП форум? One12
finished stories : 24
first rp post : click!

[BG] Въпросник - Какво търсим в един РП форум? Empty
PostSubject: Re: [BG] Въпросник - Какво търсим в един РП форум?   [BG] Въпросник - Какво търсим в един РП форум? I_icon_minitimeThu Mar 14, 2013 8:57 am

1. Аз нямам абсолютно никакви претенции относно това за какво е форума - мога да играя навсякъде и всичко, както се казва, стига само да съм в правилното настроение. Обикновено често се подвизавам в форуми с "оригинална насоченост" (поради липса на правилни думи ще ги нарека така), просто защото ми е малко по-любопитно... има и моменти обаче, в които ми се играе нещо малко по... знам ли, стандартно?

2. Разбира се, често го правя. Имам няколко регистрации на места, в които ама и идея си нямам от къде идва идеята, или знам, че е от книга, филм, етс... стигало ми е само добре подготвената история в самия форум и тръгвам!

3. Изберете вярното за вас:
Б) Нямам нищо против да се внасят нови елементи, които ги няма в книгата/филма/... (например във форум за Хари Потър героят ти да може да бъде вампир и др)
За мен е изключително важно да има оригиналност... иначе за мен не е игра, много ми е сухо... сигурно е защото съм с откачено въображение...

4. Да, външният вид на форума определено би ме отказал да се регистрирам, че дори и историята му да е супер яка. Падам си малко почитател на едновремешните форуми - разбирайте чисти, подредени, спретнати, без блестящи картинки, огромни надписи и подобни. Някак си не ми е уютно на такива места... ветеранска му работа xD Едно време форумите просто не разполагаха с такива екстри и от тогава си ми е останало.

5. Най-много... историята, колкото и да е... когато човек е на настроения и му се играе точно един вид игра, то ще предпочете един форум пред друг... о! И сетих се - това какви точно трябва да са героите... аз не съм и особено голям почитател на "живите хора", както им викам xD Обичам... нарисувани герои...

6. Изберете вярното за вас:
Б) Нека всеки си измисля негов герой, идеята е да развиваме въображението си, а не да копираме! - мисля, че това ми допада повече... какъв е смисъла да играя да речем Арагорн от Властелина на пръстените, като той вече се е родил, развил и умрял xD Или поне - хайде, името и част историята му вземи, но нека е позволено да го развиеш сам нататък... да де, сещате се xD

7. Едно време... щях да предпочета главно никнейма... сега не ми е от значение... Сега повече ми се случва дори да си се регна с името на героя по навик от някои места...

8.Не виждам смисъла... ограничаване на свободата на потребителите? Разбирам го това да е само аватар/подпис на героя ти донякъде например... но по-скоро трябва всеки да си слага каквото го кефи...

9. Ъ, аз така и така никога не изпълнявам всички неща, пуснати в темите за герои xD Моите герои като цяло винаги се развиват в процеса на писане и нарочно скривам много факти за тях, които иначе съм подготвила. Няма смисъл да изчерпвам всичко в темата за героя си...

10. Не ми пречи като цяло, пък дали виждам смисъл... ами да, най-малкото е по-прегледно например...

11. Изберете вярното за вас:
Бе то... дори и да сме от една група, примерно върколак и върколак... какво от това xD Само цвета ни е еднакъв, а може да живеем на две различни места от света. Все пак - прекалено многото групи малко дразнят (няма я прегледността) - колкото раси, толкова групи все пак...

12. Зависи какъв е форума и дали го позволява xD Ако е за Хари Потър е съвсем нормално - нали домовете помежду си се бият, бла-бла...

13. На някои места много ми се иска. В моите форуми потребителят винаги е имал правото да пуска колкото си герои желае - няма абсолютно никакви ограничения. От там съм останала с впечатление, че рядко бройката така или иначе надвишава 6... (освен моята, аз имам около 180 персонажа, готови за употребъ - нъ съ шегувам xD)

14. Мога да пиша ако щете и в лице ТИ, НИЕ, ВИЕ xD Гарантирам ви го! Обикновено, ако съм разказвач се стремя да се придържам към стила на играча, а ако съм сама играч - обикновено съм в трето лице, както съм се и научила на времето.

15. Изберете вярното за вас:
А) Обичам да пиша с много герои, дори и да е малко объркващо...
Макар че няма значение... и с един, и с много...

16. Изберете вярното за вас:
А) Ако имам правописни или граматически грешки в поста нямам нищо против някой от администраторите да ги поправя.
Знаете ли какво отговарям на това? xD "Не ми пука" - ако имате нервите да оправяте грешките ми, заповядайте, не се сърдя, не ми е противно - сама съм редактор на сумати български фенсуб групи, така че донякъде спазвам правописа, но никой не е перфектен...

17. Задължителна е свободната зона xD Да не мога да споделя и една дума извън РП-то, е извинявайте, ама това на нищо не прилича - искаааам да говоряяя! Никога не ме е разсейвал никой спам никъде...

18. Изберете верниТЕ за вас твърдения:
Харесва ми това с ранговете например... по едно време го практикувах дори (макар че нямаше много желаещи за модератори де xD). Да се допитваш до потребителите също не е лошо за някои неща... стига да не искаш да се опитваш да правиш някоя малка изненада xD Иначе дали трябва да има повече админи и модки - ми зависи пак от форума... в интерес на истината никога не съм търсила помощ от админ или модератор, но ако става дума за разказвачи или антиспам борци...

19. Всичко зависи от хората, които населяват дадено форум пространство, това е главното, за което се досещам в момента.

20. Разфокусирана съм xD Мисля си, че май изчерпахме нещата, знам ли...
Back to top Go down



Sponsored content

[BG] Въпросник - Какво търсим в един РП форум? Empty
PostSubject: Re: [BG] Въпросник - Какво търсим в един РП форум?   [BG] Въпросник - Какво търсим в един РП форум? I_icon_minitime

Back to top Go down
 

[BG] Въпросник - Какво търсим в един РП форум?

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» [BG] Какво първо забелязвате в един мъж/една жена?
» [BG] "Да изчистим България за един ден"
» Рисунки от един тефтер
» ПРАВИЛА ЗА ЦЕЛИЯ ФОРУМ
» [BG] Какво би ви отблъснало?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
THE WHITE LOTUS :: DISCUSSIONS :: ROLEPLAY DISCUSSIONS :: БЪЛГАРСКИ-