Welcome, ! This is an international roleplay forum.
If you like Harry Potter, vampires, fantasy books or sci fi movies and
you speak english, french or bulgarian, join us for an exciting adventure!
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

Share
 

 [BG] Как решихте каква ще бъде вашата история?

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage



Victoria Volturi
Victoria Volturi
Twilight saga - Vampire
finished stories : 14
first rp post : click!

[BG] Как решихте каква ще бъде вашата история? Empty
PostSubject: [BG] Как решихте каква ще бъде вашата история?   [BG] Как решихте каква ще бъде вашата история? I_icon_minitimeFri May 10, 2013 4:24 pm

Странна тема но...
Back to top Go down



Margaret Lennox
Margaret Lennox
Twilight saga - Vampire
finished stories : 6
first rp post : click!

[BG] Как решихте каква ще бъде вашата история? Empty
PostSubject: Re: [BG] Как решихте каква ще бъде вашата история?   [BG] Как решихте каква ще бъде вашата история? I_icon_minitimeFri May 10, 2013 4:25 pm

Не исках Маргарет да има една от традиционните истории - опит за самоубийство, нападната от друг вампир, тежка болест и т.н. Исках нещо, което да изглежда напълно възможно и същевременно да бъде и малко...шантаво. Какво по-странно от това в един ден да бъдеш ухапан от змия и вампир? Е, единственото по-шантаво нещо, за което се сещам е ако си се молил години наред да бъдеш превърнат и най-накрая нервите на въпросния вампир не са издържали и те е направил безсмъртен... =]
Back to top Go down



AMARiLiS NÚÑEZ
AMARiLiS NÚÑEZ
Twilight saga - Vampire
finished stories : 7
first rp post : click!

[BG] Как решихте каква ще бъде вашата история? Empty
PostSubject: Re: [BG] Как решихте каква ще бъде вашата история?   [BG] Как решихте каква ще бъде вашата история? I_icon_minitimeFri May 10, 2013 4:26 pm

О Викс страшна тема weee

Да си призная моята история се развива със всеки миг. Спомням си, че когато писах профила и историята си ми отне няколко часа. Всеки ден ми идват нови идеи. И историята постепенно се развива. Всичко зависи от времето пред нас.

Случвало ми се е да видя някоя снимка и да напиша цяла история околко нея irock Така се случи с "Флирт по новозаландски". Бях решила моята героиня да е посети Нова Зеландия, защото обожавам ALL BLACKS :hug: и тяхната ХАКА - трябваше да се отиде на техен мач agree В началото името бе различно - "Пътуване до Нова Зеландия" или нещо подобно. Потърсих доста снимки за страната и започнах бавно да пиша историята. Имах идея за любовна история, но нямах представа за цялосната и концепция. Обожавам как изглежда Джони Деп във филма "Жената на астронавта", а аз търсих точно такъв образ за модел за мъжа в историята. Поразрових се и ги намерих - снимките Idea Получи се идеално. Виждах снимка и измислях историята около нея. После измислях нещо друго и виждах снимка, която да го подсили. Накрая смених и името, защото всичко се въртеше околко флирта. Мисля че тази историика е най-силната ми до момента.
Общо взето това е за сега. Ще видим как ще се развият нещата.
Ако имате въпроси, нямам нищо против да ви отговоря agree
Back to top Go down
http://night-creatures.forumotion.com/



Felicia Connor
Felicia Connor
Twilight saga - Vampire
finished stories : 5
first rp post : click!

[BG] Как решихте каква ще бъде вашата история? Empty
PostSubject: Re: [BG] Как решихте каква ще бъде вашата история?   [BG] Как решихте каква ще бъде вашата история? I_icon_minitimeFri May 10, 2013 4:28 pm

Аз пък много бавно си измислих историята (на Мелиса), ама сега много си я харесвам Smile
Back to top Go down



Victoria Volturi
Victoria Volturi
Twilight saga - Vampire
finished stories : 14
first rp post : click!

[BG] Как решихте каква ще бъде вашата история? Empty
PostSubject: Re: [BG] Как решихте каква ще бъде вашата история?   [BG] Как решихте каква ще бъде вашата история? I_icon_minitimeFri May 10, 2013 4:29 pm

Радвам се че темата ти харесва, Герс! ❤

Също като Маги не исках моято история да е обичайното. Но аз имам много променливо мнение и страшно често попринцип си променям мненийцето.

Ако още един път си променя историята Алекс и Силвия сигурно ще ме удушат!Very Happy
Back to top Go down



Athendora Volturi
Athendora Volturi
Twilight saga - Vampire
finished stories : 7
first rp post : click!

[BG] Как решихте каква ще бъде вашата история? Empty
PostSubject: Re: [BG] Как решихте каква ще бъде вашата история?   [BG] Как решихте каква ще бъде вашата история? I_icon_minitimeFri May 10, 2013 4:31 pm

ми ей така тук не съм си писала пълната история ама това е общо взето най важното или просто това което първо съм написала
а продължението е с много труд щото абее това си е малко друг въпрос за друг сайт Very Happy
Back to top Go down



Niki Evens
Niki Evens
Ravenclaw
[BG] Как решихте каква ще бъде вашата история? Crea10
[BG] Как решихте каква ще бъде вашата история? One12
finished stories : 48
first rp post : click!

[BG] Как решихте каква ще бъде вашата история? Empty
PostSubject: Re: [BG] Как решихте каква ще бъде вашата история?   [BG] Как решихте каква ще бъде вашата история? I_icon_minitimeFri May 10, 2013 4:34 pm

За Силвия Бенети:

Първоначалната ми идея беше тримата админи да играят тримата главни Волтури, защото все пак са герои с много власт и някак се връзва. Аз щях да играя Маркус, Иван Кай и Алекс щеше да е Аро. Но се отказахме, защото в началото не искахме да включваме някои герои от книгата като Калън, та не вървеше само ние да играем герои от Здрач. Затова решихме да си измислим герои.
Алекс държеше да е човекопиец, защото си пада повече по "истинските" вампири, отколкото по тези, описани в Здрач. Иван пък тогава не беше кой знае какъв фен на поредицата, а още по-малко на Едуард Калън, затова нарочно избра да е върколак.
В началото си мислех, че всички (повлияни от книгата) ще искат да са или вегетарианци или хора, затова избрах да съм полувампир, така със сигурност от началото всяка група щеше да си има модератор.

Сега за самите истории. Ами аз всъщност първо измислих историята на Алекс. Замислих го като по-скоро отрицателен герой с труден характер, но не се получи много. (че е с труден характер - да, ама чак пък отрицателен герой...)
Дори го замесих с Джеймс и Виктория, след това с Волтури, но и това не помогна Smile
После ми хрумна историята на Силвия и ги замесих двамата, исках да се познават отпреди и да пътуват заедно, за да можем да си пишем за пътуванията ни в случай, че никой не се регистрира във форума...
Накрая се заех с Иван, но там вече той имаше много изисквания и го оставих да си я доизмисли сам.

После убедих две приятелки да се включат, Ева решихме да е човек и да не играе много важна роля, защото няма интернет вкъщи и не може да влиза често във форума (всъщност, само когато ми е на гости...), а другата беше фенка на Волтури, затова официално разрешихме да се играят герои от книгата и тя взе Джейн Волтури. Накарах я да вземе и Алек, нали са близнаци. Обаче и тя няма кой знае колко време да влиза във форума, затова ми каза, че ако искам мога да дам ролята и на друг, а тя когато може ще си направи герой-човек, който да не е толкова важен.
Та използвам това съобщение като обява:

Свободни герои : Алек и Джейн, който иска да ги играе мога да му дам паролите, пишете ЛС.
А и още нещо, Ани Михайлова, тъй като момичето, което я беше взело като герой е влизало точно веднъж във форума, а героинята аз съм я измислила и е важна за мен, реших да приватизирам въпросния профил, така че ако някой иска да ми става сестра, моля да заповяда. Smile



* * *

PS: Алек и Джейн вече ги взеха. Виктория Волтури ще ги играе и тях, обаче сега пък Аро е свободен...
PS2: И Аро е зает.


Last edited by Ники Евънс on Fri May 10, 2013 4:37 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down



Alice Storm
Alice Storm
Twilight saga - Vampire

[BG] Как решихте каква ще бъде вашата история? Empty
PostSubject: Re: [BG] Как решихте каква ще бъде вашата история?   [BG] Как решихте каква ще бъде вашата история? I_icon_minitimeFri May 10, 2013 4:35 pm

Моята я измислих преди час някъде... Регнах се в един форум и после си измислих герой. И оттам си взех историята като я поукрасих тук там...
Back to top Go down



Felicia Connor
Felicia Connor
Twilight saga - Vampire
finished stories : 5
first rp post : click!

[BG] Как решихте каква ще бъде вашата история? Empty
PostSubject: Re: [BG] Как решихте каква ще бъде вашата история?   [BG] Как решихте каква ще бъде вашата история? I_icon_minitimeFri May 10, 2013 4:39 pm

За Фелиша: Аз защото гледам много филми и много идеи ми идват Very Happy lol! . А пък реших героя ми този път да е по-отрицателен и нормален вампир, защото нещо започна да ме дразни тоя Здрач. Те Мари и Ати ме знаят каква съм шашма и в какви форуми се регвам :dontknow:
Back to top Go down



Amphytrita Sinclar
Amphytrita Sinclar
Twilight saga - Vampire

[BG] Как решихте каква ще бъде вашата история? Empty
PostSubject: Re: [BG] Как решихте каква ще бъде вашата история?   [BG] Как решихте каква ще бъде вашата история? I_icon_minitimeFri May 10, 2013 4:40 pm

Зарибена по пиратите, още в началото знаех, че ще е пиратка. Не исках да е добър вампир, ама исках да живее сред хора някак си, та реших да е лош вампир, който пребивава сред човеци хд Като имам главните идеи, направо започнах да щракам по клавиатурата. И в движение измъдрих и останалите неща ;p
Back to top Go down



Leah Clearwater
Leah Clearwater
Twilight saga - Werewolf

[BG] Как решихте каква ще бъде вашата история? Empty
PostSubject: Re: [BG] Как решихте каква ще бъде вашата история?   [BG] Как решихте каква ще бъде вашата история? I_icon_minitimeFri May 10, 2013 4:41 pm

Моята история е като тази на Лия. Просто тази героиня страшно много ми харесва, но не смятам да бъде всичко абсолютно същото (разбира се), но сигурно ще е пак нещо подобно...надявам се по - весело.
Back to top Go down



Eva Johnes
Eva Johnes
Twilight saga - Vampire

[BG] Как решихте каква ще бъде вашата история? Empty
PostSubject: Re: [BG] Как решихте каква ще бъде вашата история?   [BG] Как решихте каква ще бъде вашата история? I_icon_minitimeFri May 10, 2013 4:43 pm

Ами... Аз в един друг форум, този на Лия Клиъруотър, си бях направила подобна на тази история. Е, там не бях вампир, де. Ами... Понеже напоследък ставам все по-върл фен на Джони Деп, реших бащата на Ева да е с негова снимка. Писател, понеже в един негов филм, Таен прозорец, играе ролята на писател. И нататък... Абе не знам, така си ми хрумна. Laughing
Back to top Go down



Sponsored content

[BG] Как решихте каква ще бъде вашата история? Empty
PostSubject: Re: [BG] Как решихте каква ще бъде вашата история?   [BG] Как решихте каква ще бъде вашата история? I_icon_minitime

Back to top Go down
 

[BG] Как решихте каква ще бъде вашата история?

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» [BG] Как изглежда вашата стая?
» [BG] Twilight fanfic - AMARiLiS NÚÑEZ - Моята история. Или как станах вампир.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
THE WHITE LOTUS :: DISCUSSIONS :: ROLEPLAY DISCUSSIONS :: БЪЛГАРСКИ-