Welcome, ! This is an international roleplay forum.
If you like Harry Potter, vampires, fantasy books or sci fi movies and
you speak english, french or bulgarian, join us for an exciting adventure!
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

Share
 

 Гейбриал Сантадио, червеноок вампир

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage



Gabriel Santadio
Gabriel Santadio
Twilight saga - Vampire
finished stories : 1
first rp post : click!

Гейбриал Сантадио, червеноок вампир Empty
PostSubject: Гейбриал Сантадио, червеноок вампир   Гейбриал Сантадио, червеноок вампир I_icon_minitimeMon Dec 24, 2012 6:04 pm

(Гейбриел Сантадио)

Име : Гейбриел Сантадио

Роден 1887 остров Сицилия. На 21- мия рожден ден непознат вампир ме превърна в това което съм сега. Не помня много от предишния си живот, но знам, че баща ми е бил мафиот. От малък съм се учил да оцелявам в суровата действителност, но че съм вампир ми даде преимущество . За да изкарвам прехраната си (хихи) станах наемен убиец. Десет години след като бях превърнат във вампир, Волтурите ме намериха и ме замъкнаха във Волтера (Италия). Там за първи път открих, че имам способности. Бях с доста по-изострени сетива от останалите. Явно това беше достатъчно за да хване окото на един от Главатарите. Името му беше Аро.

Аро обичаше да ми възлага интересни задачи. Последната, която ми хареса беше за един полувампир. Доста интересно ми беше. До момента не бях чувал за полувампирите. Задачата ми беше проста, да я намеря и да я запазя жива докато не се срещне с него, независимо от цената. Името на полувампирката беше Силвия. След време открих следите и които водеха до Румъния.



* * *
Back to top Go down
 

Гейбриал Сантадио, червеноок вампир

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» Аро Волтури, червеноок вампир
» Клаудия Д'Арк, червеноок вампир
» Вайпър, червеноок вампир
» Виктория Волтури, червеноок вампир
» Алиса Сторм, червеноок вампир

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
THE WHITE LOTUS :: IMPORTANT! :: CHARACTERS :: VAMPIRIA ARCHIVE-