Welcome, ! This is an international roleplay forum.
If you like Harry Potter, vampires, fantasy books or sci fi movies and
you speak english, french or bulgarian, join us for an exciting adventure!
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

Share
 

 Клаудия Д'Арк, червеноок вампир

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage



Claudia D'Ark
Claudia D'Ark
Twilight saga - Vampire
finished stories : 2
first rp post : click!

Клаудия Д'Арк, червеноок вампир Empty
PostSubject: Клаудия Д'Арк, червеноок вампир   Клаудия Д'Арк, червеноок вампир I_icon_minitimeTue Dec 25, 2012 12:06 pm

Име:Клаудия Д'Арк
Вид:вампир
Способности:мога да контролирам способностите на другите вампири които са около мен, колкото повече ги познавам на толкова по-голямо разстояние мога да го правя.Мога да ги лишавам от таланта им, да намаля или увелича силата им мога даже и аз да го използвам като им го отнема или да направя така че някой друг да го ползва.Но колкото повече се отдалеча толкова повече силата ми намаля и изчезва.
Характер:добра с близките си но с останалите съм много груба и зла.
История:Бях една от древните Румънски вампири.Бях само на 11 когато ме превърнаха във вампир.Тогава мама или просто вампирката, която така да се каже ме осинови ме е намерила.Имах семейство което обичах, бях много по-мила и дружелюбна,бях щастлива.Но хубавата приказка се оказа с лош край. Волтурите дойдоха и унищожиха всичко- семейството ми.Бях толкова бясна, от всички оцеляха само трима- Владимир и Стефан и аз за която никой неразбра.Смених си името, криех се и до ден днешен се надявам да се срещна с Владимир и Стефан.Те ме мислят за мъртва.Мразя Волтурите, но те не подозират за мен, а аз даже живях с тях малко, предлагаха ми да се присъединя към тях, а само ако знаеха коя съм и какво им мисля.Сега отново се скитам сама търсейки някой, някой от Румънците.
Back to top Go down
 

Клаудия Д'Арк, червеноок вампир

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» Вайпър, червеноок вампир
» Аро Волтури, червеноок вампир
» Амфитрита Синклър, червеноок вампир
» Касандра Еванс, червеноок вампир
» Александър Бенети, червеноок вампир

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
THE WHITE LOTUS :: IMPORTANT! :: CHARACTERS :: VAMPIRIA ARCHIVE-