Welcome, ! This is an international roleplay forum.
If you like Harry Potter, vampires, fantasy books or sci fi movies and
you speak english, french or bulgarian, join us for an exciting adventure!
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

Share
 

 Даниел Стайнберг, върколак

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage



Daniel Steinberg
Daniel Steinberg
Twilight saga - Werewolf
finished stories : 4
first rp post : click!

Даниел Стайнберг, върколак Empty
PostSubject: Даниел Стайнберг, върколак   Даниел Стайнберг, върколак I_icon_minitimeTue Dec 25, 2012 4:51 pm

Име: Даниел Стайнберг

Вид: Върколак

Възраст: 653 (изглежда на 20)

Цвят на очите: Морско сини

Цвят на косата: кестенява, средна дължина

Дата на раждане: 05.08.1355г.

Зодия: Лъв

Височина: 2,09 см.

Характер: Спокоен, доверчив, рядко избухлив

Любим цвят: Червен

Братя и сестри: Имам брат за който не знам нищо, но съм решен да го намеря

Описание: Висок, строен, с леко продълговато лице, с хубави черти, средно дълга коса и горещ на допир

Роден съм на 05.08.1355г. в Германия. Детството ми премина много спокойно до деня когато станах на 20 години. Не знам точно при какви обстоятелства се бях превърнал във върколак, но това беше факт. Няколко дни не можех да си върна човешкия облик, но когато се успокоих превърнах се обратно в човек и се прибрах вкъщи. Майка ми разбра какво се е случило с мен, и ми обясни че имам брат който е изчезнал безследно, и подозира че може да е станал вампир. Дълго размишлявах върху нещата които ми каза майка, след около месец тръгнах да търся брат си по света. 30-тина години бродих из пределите на Франция в търсенето ми, но за жалост не открих нищо. След като напуснах Франция обиколих доста държави. През престоя ми в Румъния от 1623г. до 1703г. попаднах на следи от друг върколак. Проследих следите му до близкото градче. Лесно го открих защото къщата му беше доста отдалечена от останалите. Беше самотна. Почуках на вратата, отвори ми млад мъж и след дълги разговори той реши да ми помогне в търсенето, защото му беше писнало от любопитството на хората около неговия живот. След около 40-тина години по време на престоя ни в Русия ( 1744-1823г.) открихме още един върколак-единак, който също реши да се присъедини към нас. Така станахме малка глутница, чийто водач бях аз ...

* * *
Back to top Go down
 

Даниел Стайнберг, върколак

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» Кристиан Стайнберг, вампир-вегетарианец
» Ембри Кол, върколак
» Лия Клиъруотър, върколак
» Кармен Сторм, върколак
» Сара Макдоналд, върколак

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
THE WHITE LOTUS :: IMPORTANT! :: CHARACTERS :: VAMPIRIA ARCHIVE-