Welcome, ! This is an international roleplay forum.
If you like Harry Potter, vampires, fantasy books or sci fi movies and
you speak english, french or bulgarian, join us for an exciting adventure!
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

Share
 

 Роджър Блек, върколак

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage



Roger Black
Roger Black
Twilight saga - Werewolf

Роджър Блек, върколак Empty
PostSubject: Роджър Блек, върколак   Роджър Блек, върколак I_icon_minitimeThu Dec 27, 2012 1:53 pm

История: Казвам се Роджър Блек.Приятелите ми ме наричат Родж..... Живея в скромна къща с Дядо ми и баба ми.Нашите работят във Ню Йорк,но това лято ще се върнат.Иначе съм родом от Лондон,Англия.На 13 години се преместихме в северозападните щати.Уча в ''горското'' училище.Не много далеч от домът ми.Когато станах на 15 години дядо ми един ден ме извика на разходка в гората и ми разказа за кучешките ми умения.Някои от по-големите ми приятели вече нямаха толкова време за разходки въпреки,че не идваха при нас много рядко.Бях чувал и преди за някакви неща свързани със вълците и семейството ми,но не предполагах,че може би съм върколак.Засега нямам глутница,но се надявам да си намеря.Не харесвам лошите вампири и ще направя всичко да ги спра.Все още не съм се срещал със вампир.Засега си живея добре при дядо ми и баба ми и с нетърпение очаквам да се вънат родителите ми.На един приятел на дядо ми синът му е с 2 години по-голям от мен и е лидер на глутница върколаци.Познавам се с всички от нея.Добри момчета са.Скоро може би ще ме приемат.Надявам се.

* * *
Back to top Go down
 

Роджър Блек, върколак

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» Джейкъб Блек, върколак
» Ембри Кол, върколак
» Лия Клиъруотър, върколак
» Даниел Стайнберг, върколак
» Дейдре дьо Вийлс, върколак

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
THE WHITE LOTUS :: IMPORTANT! :: CHARACTERS :: VAMPIRIA ARCHIVE-