Welcome, ! This is an international roleplay forum.
If you like Harry Potter, vampires, fantasy books or sci fi movies and
you speak english, french or bulgarian, join us for an exciting adventure!
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

Share
 

 Маргарет Ленъкс, вампир-вегетарианец

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage



Margaret Lennox
Margaret Lennox
Twilight saga - Vampire
finished stories : 6
first rp post : click!

Маргарет Ленъкс, вампир-вегетарианец Empty
PostSubject: Маргарет Ленъкс, вампир-вегетарианец   Маргарет Ленъкс, вампир-вегетарианец I_icon_minitimeTue Dec 25, 2012 8:14 pm

Лични данни
име: Маргарет Луиза Дейвис - Ленъкс
прякор: Маги
дата на раждане: 18.09.1850г
място на раждане: Лондон, Великобритания


Семейство и приятели
баща: Aндрю Дейвис
майка: Исла Дейвис
братя и сестри: Джон и Саманта
приятели: сем. Кълън и няколко върколаци покрай тях, някои вампири-номади
други роднини:
съпруг - Питър Ленъкс
осиновени деца: Дейвид, Катрин, Ник и годеницата му - Лина


Външен вид
Висока съм 1,71м, имам нормална фигура нито слаба, нито пълна. Косата ми е златисто руса, дълга до средата на гърба. (Преди стигаше до средата на бедрата, но след трансформацията я подстригах) Очите ми са като на всички вампири-вегетарианци - златни, а преди ми бяха зелени. Обичам марковите дрехи и високите обувки. Имам собствен стил и не мога да си позволя някой да ми казва как да изглеждам.


Характер
Добро същество съм, не понасям добре скандалите. Имам чувство за хумор. Жизнерадостна и весела съм, не мога да мразя, затова нямам врагове. Поне засега. За близките и приятелите си съм готова на всичко. Винаги имам собствено мнение. Обичам охолството. Обичам всякакви забавления - предимно да се срещам с най-близките ми приятели - сем.Кълън. Имам добър самоконтрол, така че не ми пречи да съм сред много хора.


Как станах вампир
Като човек живеех в Лондон. Родителите ми бяха доста заможни, така че не ми липсваше нищо. За мен богатството е било нещо временно и винаги съм го чувствала като даденост. Имахме огромна къща в скъп квартал, където често канех приятелки на гости с приспиване. Виждах, как ми завиждат на просторната стая, но не им казвах нищо. Така беше докато станах на двадесет. Тогава отидох на гости на баба ми в провинцията за едно лято. Там прекарах няколко прекрасни месеца. Последния ден бях на разходка в близката гора. Беше началото на септември и необичайно топло. Вървях си,радвах се на природата и берях цветя. Тогава видях как нещо много бързо пропълзява към мен и после усетих болка в крака. Забелязах, че е било змия. Опитах се да се прибера, но силите ме напускаха и в същия миг се строполих на земята, в безсъзнание. По-късно умът ми се проясни от друга, много по-силна болка. Оказа се, че Питър бил на лов, усетил кръвта ми и тръгнал към мен. Видял ме и решил, че може да ме спаси. И успял. Трябваше ми около век, за да се науча а се контролирам. Сега се радвам, че не представлявам опастност за хората.


Талант
Моята дарба е близка до тази на Алис Кълън. Нейните видения могат да се променят, докато аз виждам нещата точно такива, каквито ще се случат. И за разлика от нея, мога да виждам полувампирите и върколаците, дори и не толкова ясно.
Back to top Go down
 

Маргарет Ленъкс, вампир-вегетарианец

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» Катрин Ленъкс, вампир-вегетарианец
» Ева Джоунс, вампир-вегетарианец
» Селена Алунаре, вампир-вегетарианец
» Сара Браун, вампир-вегетарианец
» Едуина Дейвис, вампир-вегетарианец

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
THE WHITE LOTUS :: IMPORTANT! :: CHARACTERS :: VAMPIRIA ARCHIVE-