Welcome, ! This is an international roleplay forum.
If you like Harry Potter, vampires, fantasy books or sci fi movies and
you speak english, french or bulgarian, join us for an exciting adventure!
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

Share
 

 Салидора Нуниес, полувампир

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage



Salidora Nunes
Salidora Nunes
Twilight saga - Half-vampire
finished stories : 6
first rp post : click!

Салидора Нуниес, полувампир Empty
PostSubject: Салидора Нуниес, полувампир   Салидора Нуниес, полувампир I_icon_minitimeTue Dec 25, 2012 9:56 pm

Име:
Не си спомням истинското си име. Приех името Никол Нуниес-Джеймс – дадено от осиновителите ми.

Рожденни данни:
Помня, че съм рождана понеделник на 01.01.2007г. Но когато се срещах за първи път с Амарилис на 13.02.2009 изглеждах като десет годишна. Скоро това се промени, защото раста прекалено бързо. Сега живея в Маями с осиновителите ми.

Вид:
Може би съм ПОЛУВАМПИР, защото раста бързо като тях, а може и по бързо. ВСЕ ОЩЕ НЕ СЕ ЗНАЕ НА 100% ВИДА МИ.

Роднини:
Не си спомням истинските си родители, а само осиновителите си.
баща: Кристофър Джеймс /Christopher James/
майка: Амарилис Нуниес /Amarilis Núñez/

Външен вид:
Висока съм 164 см. Финна и много красива. Имам порцеланова кожа, тъмно кестенява коса и светло златни очи.

Храната:
Консумирам както човешка храна, така и вампирска. Предпочитам вегетарианския начин на живот на вампирите.

История:
Заради тежка амнезия, не си спомням нищо от живота си преди срещата с Кристофър Джеймс. Той се натъкнал на мен в една Китайска провинция. Приближавал се до изоставен хамбар, когато от него панически избягали два вампира. Любопитен влязъл вътре и аз съм била там. Била съм в шок, изплашена до смърт, цялата поктрита с кал и кръв и заобиколена от десетина вампирски трупа. Когато ме попитал как съм и ми обяснил, че вече съм в безопасност, аз съм го прегърнала силно и не съм пожелала да го пусне. Нищо не съм помнела, а и вече нямало следи от вампирите. Кръвта явно не била ммоя, защото не съм имала видими рани. Крис ме почистил и решил да ме отведе до най-близкото сиропиталище, за да се опитат да намерят родителите ми или някой друг близък. На втория ден от пътуването ни заедно той забелязъл че съм порастнала малко. Усъмнил се но решил да продължат пътувнето. Малко по малко си припомнил, че вампирите избягали от хамбара били с Волтурски наметала. Зачудил се защо Волтури ще бягат от едно дете. Тогава осъзнал че не съм обикновенно дете, а може би полувампир с много специални дарби. Веднага сме сменили курса. Той търсел Ерик Коруин, който по това време бил в Дубай. Запознали се в Южна Африка преди повече от два века. Завел ме няколко дни след случката. И му казал за опасенията си и че съм пораснала още по време на пътуването ни. Още не съм си спомняла нищо за предишния си живот, не съм помнела дори името си. Затова той ме нарекъл Никол. И през целия път ме представял като своя дъщеря. Няколко месеца живяхме при Ерик. Крис му разказа за Амарилис. Колко много я обича и че само на нея има безрезервно доверие. Тогава решиха да я помолят за помощ. Крис мислелше, че тя ще ме накара да се чувства добре. Че може да ми помогне да си спомни коя съм и каква е дарбата ми. И дали имам други дарби. А и разбраха, че на нейния много близък приятел Едуард Кълън му се родила дъщеря полувампир. Затова Ерик ме качи на самолета от Дубай до Маями и отидохме право при Амарилис. А Крис замина в странство, за да намери информация за предичния ми живот. В Маями Амарилис ме представила като своя дъщеря от Крис и ме запозна с целия клан Нуниес. Малко по-късно и Крис се присъедини към нас, но не бе научил много. Постоянно си припомнях мигове от предишния живот, но нищо смислено. Понякога дори умишлено забравях, защото бях много щастлива с Крис и Амарилис. Казах им, че независимо от това което си спомня някой ден аз ще остане тяхна дъщеря.

Положителни страни:
Много съм умна и бързо схващам всичко, на което ме учи Амарилис. Усъвършенствам уменията си с всякакви оръжия и бойни изкуства. Както Амарилис и аз разбирам от нетрадиционна медицина, билки и най-вече от индиански лекове. Мога да свиря на пияно и цигулка. Занимавам се и с танци и музика. А и рисувам страхотно – помагам в студията за татуировки на майка си.
Със сигурност имам повече от една вампирска дарба, но още не се знае колко и какви са всичките. Често медитирам, усъвършенствам наученото и откривам нови дарби. Запленявам всеки със своето обаяние и чар. Мога да манипулирам сенките и да причинявам лудост. Също така мога да превъръщам всяка кръв в пепел – независимо дали е в нечие тяло или извън него.

Отрицателни страни:
Трудно се доверявам на други вампири извън клана на Нуниес-Джеймс.



* * *



/ТОВА Е ИСТОРИЯТА ИЗВЕСТНА НА СВЕТА, НО ИСТИНАТА Е СЪВСЕМ РАЗЛИЧНА. ЗА ПОВЕЧЕ ПОДРОБНОСТИ МОЖЕТЕ ДА ПРОЧЕТЕТА КНИГА ПЪРВА. ЩЕ ВИ ДАМ МАЛЪК ЖОКЕР - МАЙКА МИ Е СЪЩАТА, НО БАЩА МИ - НЕ МОЖЕТЕ И ДА СИ ПРЕДСТАВИТЕ КОЙ Е./
Back to top Go down
 

Салидора Нуниес, полувампир

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» Силвия Бенети, полувампир
» Амалия Евънс, полувампир
» Силория Хард, полувампир
» Ренесме Карли Кълън, полувампир
» Бенжамен Нуниес, палувампир

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
THE WHITE LOTUS :: IMPORTANT! :: CHARACTERS :: VAMPIRIA ARCHIVE-