Welcome, ! This is an international roleplay forum.
If you like Harry Potter, vampires, fantasy books or sci fi movies and
you speak english, french or bulgarian, join us for an exciting adventure!
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

Share
 

 [BG] Таблет VS книга?

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage



Niki Evens
Niki Evens
Ravenclaw
[BG] Таблет VS книга? Crea10
[BG] Таблет VS книга? One12
finished stories : 48
first rp post : click!

[BG] Таблет VS книга? Empty
PostSubject: [BG] Таблет VS книга?   [BG] Таблет VS книга? I_icon_minitimeSun Jan 06, 2013 1:25 pm

Съгласна съм с това, че таблетите са много удобни, побират много книги в себе си (не бих отказала един ако ми дадат ^^), няма да тежат... От друга страна обаче ще ми липсва самата... не знам, миризма на книга, на страници. И усещането като прелистваш.

Вие какво мислите?



Last edited by Ники Евънс on Sun May 12, 2013 8:12 am; edited 1 time in total
Back to top Go down



Clara Bishop
Clara Bishop
Gryffindor
[BG] Таблет VS книга? One12
first rp post : click!

[BG] Таблет VS книга? Empty
PostSubject: Re: [BG] Таблет VS книга?   [BG] Таблет VS книга? I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 12:54 pm

Ами, таблетът (или електронната книга) е в пъти по-удобен - факт. Можеш да разнасяш със себе си хиляди заглавия, което е огромен плюс, особено ако като мен обичаш да четеш на спирката, преди лекции, пред работа, в автобуса, докато чакаш на опашката и така нататък. Това, което ме тревожи всъщност е, възможността с книгите да се случи същото, което се случи с музиката и филмите след интернета. Ще започнем да си сваляме безброй заглавия, които ще имат все по-малко и по-малко стойност за нас, ще се пренаситим и самото ни отношение ще се промени. Вие например изпитвате ли същото вълнение когато си свалите някой филм както едно време, когато ходехте до видеотеката и с часове избирахте какво да си вземете под наем? А може ли да се сравнява удовлетворението от свалената на компютъра дискография с онова специфично чувство да разпечаташ току-що купената касетка? Боже, голяма съм баба, но май предпочитам книгата да си остане както е - хартиено-прекрасна Smile.
Back to top Go down
 

[BG] Таблет VS книга?

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» [BG] Любима детска книга
» [BG] Коя книга прочетох последно?
» [BG] Предложения за заглавие на Книга 2
» [BG] Любима книга от поредицата?
» [BG] Коя книга никога не ви омръзва?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
THE WHITE LOTUS :: DISCUSSIONS :: NON-ROLEPLAY DISCUSSIONS :: БЪЛГАРСКИ-