Welcome, ! This is an international roleplay forum.
If you like Harry Potter, vampires, fantasy books or sci fi movies and
you speak english, french or bulgarian, join us for an exciting adventure!
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

Share
 

 [BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА?

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage



Niki Evens
Niki Evens
Ravenclaw
[BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? Crea10
[BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? One12
finished stories : 48
first rp post : click!

[BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? Empty
PostSubject: [BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА?   [BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? I_icon_minitimeSun Jan 06, 2013 1:57 pm

За да отговорите, пуснете отговор на това мнение, ако искате да пуснете свой лексикон, направете нова тема.

Ето ги и въпросите:

ЗА ТЕБ:
1. Име?
2. Рожден ден и зодия?
3. Кои качества те определят най-добре? (може да са и добри и лоши)
4. Ако можеше да бъдеш някакво животно или растение, какво щеше да си?

КАКВО ОБИЧАШ И КАКВО МРАЗИШ?
5. Кой е любимият ти цвят?
6. Какви книги харесваш?
7. А филми?
8. Каква музика харесваш?
9. Изброй още няколко неща, които харесваш/обичаш.
10. Сега изброй няколко, които мразиш.
11. И последно - как попадна на този форум?



Ето ги моите отговори:

ЗА ТЕБ:
1. Име? - Силви (без Я)
2. Рожден ден и зодия? - 14.11.1990, Скорпион (много си я харесвам)
3. Кои качества те определят най-добре? (може да са и добри и лоши) - умна, красива, скромна... Very Happy
4. Ако можеше да бъдеш някакво животно или растение, какво щеше да си? - бял лотос (растение). Ама задължително да е бял.

КАКВО ОБИЧАШ И КАКВО МРАЗИШ?
5. Кой е любимият ти цвят?- Ами, в момента е синьо, но иначе харесвам всички цветове. По-скоро харесвам някои нюанси повече от други и също ми харесват някои комбинации от цветове, например жълто и лилаво и тъмночервено и бяло.
6. Какви книги харесваш? - чета всичко, но най-обичам трилъри, криминални романи, мистерии, фентъзи, книги на ужасите, разни нашумели поредици...
7. А филми? - Харесвам комедии, анимационни филми, филми, направени по книги, фентъзи и научно-фантастични поредици.
8. Каква музика харесваш? - латино, заради танците, ретро, Шопен, има и други.
9. Изброй още няколко неща, които харесваш/обичаш. - Обичам да рисувам, да пиша, да чета, да ходя на танци, да колекционирам разни безполезни глупости...
10. Сега изброй няколко, които мразиш. - Мразя да ме карат да върша нещо, да ми забраняват и да вземат решения на мой гръб...
11. И последно - как попадна на този сайт?- Амии... създадох го? Smile


Last edited by Niki Evens on Mon Nov 04, 2013 10:11 pm; edited 3 times in total
Back to top Go down



Loucinda Hale
Loucinda Hale
Gryffindor
[BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? Five10

[BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? Empty
PostSubject: Re: [BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА?   [BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? I_icon_minitimeThu Jan 17, 2013 7:54 am

1. Име? -Ния

2. Рожден ден и зодия? - 14.03.1995год. Рибкиии :д

3. Кои качества те определят най-добре? (може да са и добри и лоши) Ами добричка, но понякога като се ядосам фурия. На външен вид съм момиче, ама характер изцяло мъжки. Не обичам женските глезотии. Мразя да пазарувам, да ходя в мола, предпочитам да говоря за футбол, коли, мотори, оръжия а и разбирам само от това Smile

4. Ако можеше да бъдеш някакво животно или растение, какво щеше да си?- Ами ако можех да съм животно мисля , че тигър. Ако можех да съм цвете, щях да бъда моето единствено любимо цвете- бяла роза.

КАКВО ОБИЧАШ И КАКВО МРАЗИШ?
5. Кой е любимият ти цвят?- Син

6. Какви книги харесваш?- Фантастики или трилъри

7. А филми?- Ужаси, Психо, Трилъри
8. Каква музика харесваш?Ами слушам Dubstep, Drum and bass Smile

9. Изброй още няколко неща, които харесваш/обичаш.- Обичам приятелите си, да се спазват моите правила :д, обичам да бъда обичана Smile

10. Сега изброй няколко, които мразиш. Ооо много са. Изневярата, лъжата, предателството, лицемерието, чалгата, ЦСКА, Полицията, политиците и т.н :дд

11. И последно - как попадна на този форум? Ами исках да синамеря такъв форум, защото отдавна не съм влизала и писала в РПГ форум, написах в ГООГЛЕТО "РПГ форум Хари Потър" и ми излезе БГ ТОП с вашия Smile

Back to top Go down



Natalio Kain
Natalio Kain
Ravenclaw
[BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? Admin10
[BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? One12
finished stories : 24
first rp post : click!

[BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? Empty
PostSubject: Re: [BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА?   [BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 1:26 pm

Пак давам пример, както съм се разписала xD

ЗА ТЕБ:
1. Име? - предпочитам да ме наричат Мел... нека това си ми е истинското име, ако може xD

2. Рожден ден и зодия? - макар тук нарочно да пише друго... е, 27-ми февруари, зодия Риби

3. Кои качества те определят най-добре? (може да са и добри и лоши) - недовиждаща луда глава, която обича да си мълчи, да си измисля и да се хили на странни нарисувани неща xD

4. Ако можеше да бъдеш някакво животно или растение, какво щеше да си? - някой вълк или лисица предпочитъм~

КАКВО ОБИЧАШ И КАКВО МРАЗИШ?
5. Кой е любимият ти цвят? - тра-ла-ла~ синьо е небето, синьо е морето~ Но обичам тъмното синьо... и изобщо тъмните цветове като цяло

6. Какви книги харесваш? - фентъзи... и нищо друго xD Имам любимци и от други жанрове, но заглавията са доста мъничко...

7. А филми? - фентъзи... и екшън... това беше някога, преди да започна да гледам аниме... няма ли да ме питате за аниме? xD

8. Каква музика харесваш? - японска... днешна, вчерашна, всякаква... много рядко харесвам някое модерно западно парче... (харесвам дори естрадна японска музика, много са откачени xD)

9. Изброй още няколко неща, които харесваш/обичаш. - анимето, мангата, писането на РП, шоколада, кафето, котките, костенурките, историята, слушането на музика със слушалки, 9gag...

10. Сега изброй няколко, които мразиш. - когато не ме оставят намира да си гледам любимите неща, Слави Трифонов, пролетния сезон, някои... неприятни... роднини, София

11. И последно - как попадна на този форум? - а как да не попадна? Струва ми се, че почти навсякъде, където влизам, започна да бъде рекламиран xD То оставаше и аз да не дойда (му-ха-ха-ха...)
Back to top Go down



Tweety_sweety
Tweety_sweety
Muggle/Guest

[BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? Empty
PostSubject: Re: [BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА?   [BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 1:27 pm

ЗА ТЕБ:
1. Име? -Габриела /мразя го ;х /
2. Рожден ден и зодия? - 4 ноември,зодия - скорпион
3. Кои качества те определят най-добре? (може да са и добри и лоши) - голяма откачалка с голямо въображение обичаща животните.
4. Ако можеше да бъдеш някакво животно или растение, какво щеше да си? - коте хД

КАКВО ОБИЧАШ И КАКВО МРАЗИШ?
5. Кой е любимият ти цвят? -Син,черен,лилав
6. Какви книги харесваш? - фентази
7. А филми? - комедии,фентази,
8. Каква музика харесваш? - всякаква...
9. Изброй още няколко неща, които харесваш/обичаш. - животни,шоколад,РП...
10. Сега изброй няколко, които мразиш. - паяци,хлебарки,английски език...домашни...

11. И последно - как попадна на този форум? - Пуснахте го в моя ^^
Back to top Go down
http://magic-world.forumkurd.net/forum



Byyy
Byyy
Muggle/Guest

[BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? Empty
PostSubject: Re: [BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА?   [BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 1:28 pm

ЗА ТЕБ:
1. Име? -Цветелина
2. Рожден ден и зодия? - 23 юли - Лъв
3. Кои качества те определят най-добре? - тотално откачила, с доста равинтено въображение даже прекалено много на моменти ;х
4. Ако можеше да бъдеш някакво животно или растение, какво щеше да си? - Животно - Някоя притица или котка, Растение - Люльк или зюмбюл
КАКВО ОБИЧАШ И КАКВО МРАЗИШ?
5. Кой е любимият ти цвят? - черен, бял, червен, син, сив , цикламен
6. Какви книги харесваш? - фентъзи
7. А филми? - всякакви
8. Каква музика харесваш? - всякаква
9. Изброй още няколко неща, които харесваш/обичаш. - -Шоколад, Цветя, Да чета , да танцувам, да слушам музика и др.
10. Сега изброй няколко, които мразиш. - Лъжйтй ,лицемери, хора които се мазнят, кифли хД
11. И последно - как попадна на този форум? - Еми за съм Админ в един форум и Админа на този го рекламира там! Smile
Back to top Go down
http://magicwar.forumslife.com/



Skyller
Skyller
Muggle/Guest

[BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? Empty
PostSubject: Re: [BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА?   [BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 1:31 pm

1. Име? - Силвия, но приятелите ми ме наричат Сис.
2. Рожден ден и зодия? - 8 март, зодия Риби
3. Кои качества те определят най-добре? (може да са и добри и лоши) - Никога не съм била достатъчно добра в самоопределянето ;д Но има няколко неща, които определено мога да посоча сама - избухлива, вятърничева, с голямо въображение на моменти, импулсивна, усмихната, лигла, говореща на момента
4. Ако можеше да бъдеш някакво животно или растение, какво щеше да си? - Хаха, приятелят ми често отбелязва, че съм змия, така че мисля нея да посоча като отговор. Колкото до растението... не съм сигурна.

КАКВО ОБИЧАШ И КАКВО МРАЗИШ?
5. Кой е любимият ти цвят? - Черен, тъмно лилав, цикламен
6. Какви книги харесваш? - Които да ме държат в напрежение до самия край, но и да имат леко "романтична нотка"
7. А филми? - Психо, ужаси, трилъри, комедии... зависи от настроението ми.
8. Каква музика харесваш? - Отново зависи от настроението ми. Не мисля, че има точен стил.
9. Изброй още няколко неща, които харесваш/обичаш. - ШОКОЛАД, сладолед, приятелите ми, семейството ми, танците, силната музика, съботните вечери, РП-тата.
10. Сега изброй няколко, които мразиш. - Мразя е силно казано, но подмазвачите заемат първото място за сега.
11. И последно - как попадна на този форум? - Ви ме докара xD
Back to top Go down



Ankoku
Ankoku
Almiria - Wizard

[BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? Empty
PostSubject: Re: [BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА?   [BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 1:35 pm

ЗА ТЕБ:
1. Име? - Калоян
2. Рожден ден и зодия? 08.08.1997 :: Лъв
3. Кои качества те определят най-добре? (може да са и добри и лоши) Перверзен съм и обичам да съм "на върха на хранителната верига" ;д ..
4. Ако можеше да бъдеш някакво животно или растение, какво щеше да си? Лъв

КАКВО ОБИЧАШ И КАКВО МРАЗИШ?
5. Кой е любимият ти цвят? Зелено, Синьо, Червено, Черно
6. Какви книги харесваш? Никви.
7. А филми? Фантастики, Екшън, Приключенски, Ужаси и Комедия
8. Каква музика харесваш? Всичко без опера и проче ;дд
9. Изброй още няколко неща, които харесваш/обичаш. Момичета, футбол, приятели
10. Сега изброй няколко, които мразиш. Хейтъри, лицемери, ку*ки и предатели
11. И последно - как попадна на този форум? Една тема в CS-BG.iNFO [ не е реклама ]
Back to top Go down



QueenDoll123
QueenDoll123
Muggle/Guest

[BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? Empty
PostSubject: Re: [BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА?   [BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 1:38 pm

ЗА ТЕБ:
1. Име? Ани
2. Рожден ден и зодия? 9-ти Септември
3. Кои качества те определят най-добре? (може да са и добри и лоши) Добричка, усмихната, падам си по романтиката, обичам животинчетата Razz ....
4. Ако можеше да бъдеш някакво животно или растение, какво щеше да си? Животно ако бях щях да съм делфин или коте. А растение- Роза

КАКВО ОБИЧАШ И КАКВО МРАЗИШ?
5. Кой е любимият ти цвят? жълто
6. Какви книги харесваш? фентъзи, романтични ...
7. А филми? фантастика, комедия, романтика, приключенски, анимации Very Happy:D:D , крими
8. Каква музика харесваш? R&B, hip hop, pop ...
9. Изброй още няколко неща, които харесваш/обичаш. котета, приятелите си, танците, сладолед, хамбургери, да слушам музика ..................
10. Сега изброй няколко, които мразиш. кифлите, лъжците, идиотите, суши, не харесвам особено татуировките и пиърсингите
11. И последно - как попадна на този форум? попаднах на тема в teenproblem
Back to top Go down



Nimeria
Nimeria
Almiria - Elf
finished stories : 1
first rp post : click!

[BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? Empty
PostSubject: Re: [BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА?   [BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 1:39 pm

ЗА ТЕБ:
1. Име? Момчил
2. Рожден ден и зодия? 7 март ~ риби
3. Кои качества те определят най-добре? Песимизъм, недоверие, мизантроп, единак
4. Ако можеше да бъдеш някакво животно или растение, какво щеше да си? Залагам на ленивец Very Happy

КАКВО ОБИЧАШ И КАКВО МРАЗИШ?
5. Кой е любимият ти цвят? Зелено, синьо
6. Какви книги харесваш? Всякакви. Обожавам да чета и никога не съм захвърлял книга, дори на моменти да ми е била безинтересна.
7. А филми? Комедии, приключенски, по книги, ужаси.
8. Каква музика харесваш? Всякаква, малко странно е, обаче, че една от любимите ми изпълнителки е Адел, а същевременно една от любимите ми групи е Dope Very Happy
9. Изброй още няколко неща, които харесваш/обичаш. Обичам зимата, обичам храната, четенето, спането, обичам да живея.
10. Сега изброй няколко, които мразиш. Мразя лятото, хората, мразя хора, които мразят да четат, мразя лъжите и двуличността.
11. И последно - как попадна на този форум? От един форум по дневниците на вампира.
Back to top Go down



Dominique Bey
Dominique Bey
Gryffindor
[BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? One12
finished stories : 1
first rp post : click!

[BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? Empty
PostSubject: Re: [BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА?   [BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 1:41 pm

ЗА ТЕБ:
1. Име? Виктория
2. Рожден ден и зодия? 08.12 >> стрелец
3. Кои качества те определят най-добре? Забавна, инатлива, импулсивна, разсеяна, избухлива..
4. Ако можеше да бъдеш някакво животно или растение, какво щеше да си? Някаква птичка ^^

КАКВО ОБИЧАШ И КАКВО МРАЗИШ?
5. Кой е любимият ти цвят? Син и зелен, а също имам и някаква странна пристрастеност към червеното :х
6. Какви книги харесваш? Криминални, фентъзи.
7. А филми? Драма, трилъри, криминални, фентъзи, приключенски, ужаси.
8. Каква музика харесваш? Всякаква- зависи от настроението и компанията. По прицип- рок, днб и това, което е актуално в момента. ;д
9. Изброй още няколко неща, които харесваш/обичаш. Приятели, семейство, фотография, природа, желирани бонбони (мечки, червеи, банани няма значение ;д)..
10. Сега изброй няколко, които мразиш. Лъжат, двуличниците, зелен фасул и тиквички.
11. И последно - как попадна на този форум? Мм.. мисля, че видях линк в един друг форум.
Back to top Go down



Diane Arya
Diane Arya
Ravenclaw
[BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? One12
finished stories : 3
first rp post : click!

[BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? Empty
PostSubject: Re: [BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА?   [BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 1:43 pm

ЗА ТЕБ:
1. Име? Даяна
2. Рожден ден и зодия? 18.08. Лъв
3. Кои качества те определят най-добре? материализъм, упоритост, инат, избухливост
4. Ако можеше да бъдеш някакво животно или растение, какво щеше да си? Лъв

КАКВО ОБИЧАШ И КАКВО МРАЗИШ?
5. Кой е любимият ти цвят? черно, бяло, червено
6. Какви книги харесваш? социален реализъм и криминални романи
7. А филми? криминални
8. Каква музика харесваш? метъл, класическа
9. Изброй още няколко неща, които харесваш/обичаш.козметика, дъжд, почивка, хранааа, немски, руски, латински
10. Сега изброй няколко, които мразиш. горещини и американски английски
11. И последно - как попадна на този форум? търсих рпг форуми
Back to top Go down



AMARiLiS NÚÑEZ
AMARiLiS NÚÑEZ
Twilight saga - Vampire
finished stories : 7
first rp post : click!

[BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? Empty
PostSubject: Re: [BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА?   [BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? I_icon_minitimeFri May 10, 2013 9:46 am

ЗА ТЕБ:

1. Име?
Гергана
2. Рожден ден и зодия?
14 Януари далечната 1984, Козирог "винаги с рогите напред"
3. Кои качества те определят най-добре? (може да са и
добри и лоши)

Инат; Перфекционист; Не се доверявам лесно; Ако не харесам някой от първата секунда е почти невъзможно да го харесам след време; Ако пък харесам някой от първата секунда е много вероятно да реша, че съм сбъркала в първото си впечатление; Ако реша да забравя някого ("вече си мъртъв за мен!") много трудно си го припомням и започвам отново да си комуникирам с него.
4. Ако можеше да бъдеш някакво животно или растение, какво щеше да си?
или Тигър; или Кон; или Делфин; или Водна Лилия - ама аз изобщо не си дадох право на избор Very Happy

КАКВО ОБИЧАШ И КАКВО МРАЗИШ?

5. Кой е любимият ти цвят?
Ето това ми е болна тема. От както се помня винаги съм си падала по ЧЕРНО, но от време на време, сигурно в зависимост от насроението ми си имам и частично-любими цветове. Също така обожавам СИН, ЛИЛАВ, ЧЕРВЕН и комбинации м/у два или повече цветове.
6. Какви книги харесваш?
Ако има нещо за вампири, ангели, животни или някакви фентази неща ще е супер. Е понякога се попрочитат и други неща, ама няма как. Обичам да чета и МАНГА книжки.
7. А филми?
Мога да си призная, че съм гледала ПОЧТИ всякакъв тип филми, но не са ми всички любими. Естествено обичам фентазита и екшани. Харесвам много филмите на Дискавъри или Енимал Планет и кулинарни предавания (нали съм кулинар-любител). Гледам няколко любими американски сериалчета и японски анимета.
8. Каква музика харесваш?
О и тук съм като филмите, но си имам хиляда и една любими групи и изпълнители. Е не ми се изброява де.
9. Изброй още няколко неща, които харесваш/обичаш.
Обожавам да пътувам. Обичам животните. Обичам да съм сред природата и в същото време да купонясвам с много хора. Обичам сладолед и шоколад. Обичам, когато хората говорят истината и не крията дреболии. И какво ли още не.
10. Сега изброй няколко, които мразиш.
Както обичам много работи, така се намират и доста мразени от мен неща. Но нямам желание да ги изброявам, за да не си влошавам доброто настроение Very Happy

11. И последно - как попадна на този форум?
Честно казано нямам спомен как точно стана, но си спомням, че ти го създаде и май търсеше помощ и аз като добра душа все нерегистрирала се из новите форуми 😕 Cool
Back to top Go down
http://night-creatures.forumotion.com/



Viara
Viara
Muggle/Guest

[BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? Empty
PostSubject: Re: [BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА?   [BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? I_icon_minitimeFri May 10, 2013 9:51 am

1. Вяра
2. 14 Януари 1989, зодия Козирог.
3. добра, умна, обичам да помагам на хората.
4.Животно - заек, растение - кокиче.
5. Син.
6.Всякакви, но най вече приключенски.
7. Екшъни.
8. Рок музика!
9. Обичам да излизам с приятели сред природата, да ходя на кино с приятели, да карам кънки и ски.
10. Мразя да ми казват какво да правя!
11. Съвсем случайно. Търсех да намеря детски филмчета от моето време.
Back to top Go down



Sponsored content

[BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? Empty
PostSubject: Re: [BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА?   [BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА? I_icon_minitime

Back to top Go down
 

[BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА?

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» [BG] Музикален лексикон
» [BG] Лексикон - Допиши...
» [BG] Фенски аниме лексикон
» [BG] Роул Плей лексикон
» [BG] Лексиконът от форума Twilight

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
THE WHITE LOTUS :: DISCUSSIONS :: NON-ROLEPLAY DISCUSSIONS :: БЪЛГАРСКИ-