Welcome, ! This is an international roleplay forum.
If you like Harry Potter, vampires, fantasy books or sci fi movies and
you speak english, french or bulgarian, join us for an exciting adventure!
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

Share
 

 [BG] Как изглежда вашата стая?

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage



Niki Evens
Niki Evens
Ravenclaw
[BG] Как изглежда вашата стая? Crea10
[BG] Как изглежда вашата стая? One12
finished stories : 48
first rp post : click!

[BG] Как изглежда вашата стая? Empty
PostSubject: [BG] Как изглежда вашата стая?   [BG] Как изглежда вашата стая? I_icon_minitimeSun Jan 06, 2013 2:02 pm

Тук опишете стаята си, какви цветове преобладават, имате ли плакати по стените, какви книги имате в библиотеката и каквото още сметнете за интересно Smile
Може да сложите и някоя снимка.

Edit: Ето няколко въпроса, които ще ви помогнат с описанието. Smile

Вие имате ли си собствена стая, или я делите с някого, или може би спите в хола?
Коя е любимата ви част от нея?
Какви цветове преобладават?
Подредена ли е, или не може да се влезе от дрехи и учебници, разхвърляни по пода?
Имате ли си собствена телефонна линия, компютър, лаптоп, телевизор, въобще каква техника имате вътре?
А каква е картинката на десктопа на компютъра ви?
Как изглежда гардеробът ви?
Какви дрехи най-често можете да намерите там? В какви цветове?
А рафта ви с книги? И вие ли имате като мен цяла колекция от онези жълти книжки с детски романи? Обичате ли атласи и енциклопедии?
Имате ли плакати, картини, огледала, плюшени играчки, колекции от разни неща, дискове, списания? Пазите ли си още играчките, или сте ги забутали в мазето?


С две думи, опишете личното си кътче. Може да пратите и снимки, ако имате... Smile


Last edited by Ники Евънс on Sun May 12, 2013 8:18 am; edited 1 time in total
Back to top Go down



Cate Ferris
Cate Ferris
Muggle/Guest

[BG] Как изглежда вашата стая? Empty
PostSubject: Re: [BG] Как изглежда вашата стая?   [BG] Как изглежда вашата стая? I_icon_minitimeFri May 10, 2013 5:16 pm

Май аз съм първа ...

Вие имате ли си собствена стая, или я делите с някого, или може би спите в хола?
Разбира се , че си имам мое местенце !

Коя е любимата ви част от нея?
Леглото ( всички ми викат Сънчо , щот все се успивам

Какви цветове преобладават?
Зелено и черно

Подредена ли е, или не може да се влезе от дрехи и учебници, разхвърляни по пода?
Мии ... може да се каже , че е доста разхвърляно ...

Имате ли си собствена телефонна линия, компютър, лаптоп, телевизор, въобще каква техника имате вътре?
Имам си комп , лаптоп , тел , телевизорче ( и то огромно телевизорче ) и още много , много , много други неща

А каква е картинката на десктопа на компютъра ви?
Всеки ден различна

Как изглежда гардеробът ви?
Зелен на черни раета

Какви дрехи най-често можете да намерите там? В какви цветове?
В гардероба ми могат да се намерят доста неща ...
Най - често попадам на дънки , тениска и кецове
И както се досещате почити всичко е зелено

А рафта ви с книги? И вие ли имате като мен цяла колекция от онези жълти книжки с детски романи? Обичате ли атласи и енциклопедии?
Определено не обичам атласи и енциклопедии .
И нямам жълтите книжки , които имаш ти .
Но пък имам само черни книжки .

Имате ли плакати, картини, огледала, плюшени играчки, колекции от разни неща, дискове, списания? Пазите ли си още играчките, или сте ги забутали в мазето?
Играчките са в мазето ...
Разбира се , че имам плакати !
По стените е пълно с огледала ...

Сори , но нямам снимки
Back to top Go down



Victoria Volturi
Victoria Volturi
Twilight saga - Vampire
finished stories : 14
first rp post : click!

[BG] Как изглежда вашата стая? Empty
PostSubject: Re: [BG] Как изглежда вашата стая?   [BG] Как изглежда вашата стая? I_icon_minitimeFri May 10, 2013 5:20 pm

Вие имате ли си собствена стая, или я делите с някого, или може би спите в хола?
Ами делим със систър една стаичка...

Коя е любимата ви част от нея?
Мойта "дупка". Иначе казано леглото с рафчетата отстрани...

Какви цветове преобладават?
Бледо- оранжево

Подредена ли е, или не може да се влезе от дрехи и учебници, разхвърляни по пода?
Хм. Интересен въпрос. На пода са всички играчки на малката ми сестрица а на бюрото са метнати мойте учебници и тези на голямата систър

Имате ли си собствена телефонна линия, компютър, лаптоп, телевизор, въобще каква техника имате вътре?
Ами вътре е само моят лаптоп за жалост.

А каква е картинката на десктопа на компютъра ви?
Ами вмомента е снимчица на Lara Jade а до миналата седмица беше на Sasha Pivovarova

Как изглежда гардеробът ви?
Оранежев

Какви дрехи най-често можете да намерите там? В какви цветове?
Дънки, тениски, блузони, туники. Ами шарения отвсякъде.

А рафта ви с книги? И вие ли имате като мен цяла колекция от онези жълти книжки с детски романи? Обичате ли атласи и енциклопедии?
Ами половината ни стая е пълна с книги- огромната библиотека, двата рафта от гардероба ми и всички рафчета до главата ми в леглото са с книги. Има и жълти книжки и атласи и енциклопедии

Имате ли плакати, картини, огледала, плюшени играчки, колекции от разни неща, дискове, списания? Пазите ли си още играчките, или сте ги забутали в мазето?
Плакати- да, картини- не, едно огледало, плюшките на Калина(малката ми сестра) колекцията от плюшени зайчета на Ива(голямата ми сестра), касетки за касетофон, и хиляди бройове на Уич които сме събирали двете със Ива...

И сори ама нямам снимки...
Back to top Go down



Salidora Nunes
Salidora Nunes
Twilight saga - Half-vampire
finished stories : 6
first rp post : click!

[BG] Как изглежда вашата стая? Empty
PostSubject: Re: [BG] Как изглежда вашата стая?   [BG] Как изглежда вашата стая? I_icon_minitimeFri May 10, 2013 5:22 pm

Вие имате ли си собствена стая, или я делите с някого, или може би спите
в хола? Да, имам си собствена стая и да понякога я деля с брат ми когато си идва, но то е рядко, защото повечето пъти спи в спалнята с гаджето му.
Коя е любимата ви част от нея? Ми тя не е кой знае колко голяма (понеже скоро ще се местим) и леглото, ама аз като си вдигн ръката от леглото я удрям в монитора на компа...
Какви цветове
преобладават? жълто, бяло, кафяво
Подредена ли е, или не може да се влезе от дрехи и
учебници, разхвърляни по пода? О, yes! Подредена е, защото аз мразя да подреждам, ама не обичам неподреденото.
Имате ли си собствена телефонна
линия, компютър, лаптоп, телевизор, въобще каква техника имате вътре?Имам само компютър и уредба. ..засега
А
каква е картинката на десктопа на компютъра ви?Ами .. чек да видя На True Blood някъв надпис
Как изглежда
гардеробът ви? Малък (което много ме дразни) и препълнен. А ако имате предвиж цвят ... жълто-бял облепен с плакати на Gossip Girl
Какви дрехи най-често можете да намерите там? В какви
цветове? Ами точно сега летни ... Ами какви цветове черно, лилаво, бяло, лилаво, жълто, лилаво, синьо, лилаво ... общо взето всякакви.
А рафта ви с книги?
Ами рафта ми т.е. рафтовете са прекалено малко за моето книгище, затова само книгите които не искам мама да чете (защото ще вземе да се запали пък ...) са в моята стая, а енциклопедиите (безбройните по точно) да в библиотеката в хола.(тя голяяяма)
И вие ли имате като мен цяла колекция
от онези жълти книжки с детски романи? Е незнам дали са жълти ... май са в ддруг цвят
Обичате ли атласи и енциклопедии?
Дааа
Имате
ли плакати, картини, огледала, плюшени играчки, колекции от разни неща,
дискове, списания?
Да имам плакати на сериални главно някой друг на здрач(мързи ме да ги махна) и имам плакат на жирафи и Ниагарския водопад (оргомни )
Имам картина да, на нея са моя милост и сестра ми (литъл ми систър на 3 години е)
Имам плюшен ииграчки ама повечето си ги пазя в един шкаф докато се преместим за да не си ги приватизира систър ми.
Имам колекциии да от етикети на дрехи, от малки фифурки на слончета (поне 60 са вече, различни стъклени, от дърво, камък .. ), също картички имам милиарди било то на коне, на места откъдето сме ходили..
Дискове, да милиарди ..
Списания, да милиарди (скоро ще взема да дам старите на вторични, че не може да се диша в моята стая от неща вече)
Пазите ли си още играчките, или сте ги забутали в
мазето?
Да, пазя ги но имам много в един шкаф за да не, както казах вече, си ги приватизира сестра ми и не нямаме мазе.


Сори ама и аз нямам снимка, ама толкова ме мързи да си снимам стаята ...
А само да кажа, да имам огледало и една цяла секция със гривни и гердани и маниста и парфюми.Всеки ми подарявал и аз оня ден ги открих и си разбъчках стаята (ама не мислете че са много само 3 рафта ама те са малки...
Back to top Go down



Sponsored content

[BG] Как изглежда вашата стая? Empty
PostSubject: Re: [BG] Как изглежда вашата стая?   [BG] Как изглежда вашата стая? I_icon_minitime

Back to top Go down
 

[BG] Как изглежда вашата стая?

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» [BG] Как решихте каква ще бъде вашата история?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
THE WHITE LOTUS :: DISCUSSIONS :: NON-ROLEPLAY DISCUSSIONS :: БЪЛГАРСКИ-