Welcome, ! This is an international roleplay forum.
If you like Harry Potter, vampires, fantasy books or sci fi movies and
you speak english, french or bulgarian, join us for an exciting adventure!
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

Share
 

 [BG] Какви компютърни игри играете?

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage



Niki Evens
Niki Evens
Ravenclaw
[BG] Какви компютърни игри играете? Crea10
[BG] Какви компютърни игри играете? One12
finished stories : 48
first rp post : click!

[BG] Какви компютърни игри играете? Empty
PostSubject: [BG] Какви компютърни игри играете?   [BG] Какви компютърни игри играете? I_icon_minitimeSun Jan 06, 2013 3:23 pm

Кои са ви любимите игри? Ако не можете да си изберете, просто кажете поне жанра Smile

Аз харесвам разни приключенски или стратегически. Не си падам по такива, в които се стреля, предпочитам такива, в които се мисли или се създава нещо.

Харесвам и разни стари класически, тип онази с червейчетата, дето воюват едни срещу други или "Супер Марио". Като малка имах телевизионна игра с това...

Обичам да играя и на "Хари Потър"-ите, като най ми харесва третата като замисъл и шестата като графика, не знам дали сте ги играли...

От онлайн игрите, каресвам повечето, в които трябва да се измъкваш отнякъде и се ирае с мишката. А и признавам си, че играя и на Wizard101, знам, че е детска и пр., ама е много интересно направена... А и е безплатна, не можеш да я превъртиш, ако не плащаш, де, но героите си ти седят и можеш да правиш някои неща и така... И това е...


Last edited by Ники Евънс on Sun May 12, 2013 9:37 am; edited 2 times in total
Back to top Go down



Victor Krum
Victor Krum
Quidditch player
first rp post : click!

[BG] Какви компютърни игри играете? Empty
PostSubject: Re: [BG] Какви компютърни игри играете?   [BG] Какви компютърни игри играете? I_icon_minitimeSat Jan 12, 2013 11:51 am

Цялата поредица Diablo игри ми харесва като цяло като изключим последната която излезе миналата година.Преди играех предимно Diablo 2 и продължението й, Diablo II Expansion Set: Lord of Destruction, но вече не.

Като цяло все такива подобни игри ми харесват, все Action Role-Playing или иначе казано такива ролеви игри.

Torchlight 2 също ми харесва макар,че е малко анимационна, но иначе бива.
Back to top Go down



imbe
imbe
Muggle/Guest

[BG] Какви компютърни игри играете? Empty
PostSubject: Re: [BG] Какви компютърни игри играете?   [BG] Какви компютърни игри играете? I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 8:52 pm

http://www.5strike.com/bg/invitation/bylink/55513 - Тази игра играя аз,ако имате желание , присъединете се. Забавна е,не изисква никакви усилия,развиваш се сравнително бавно => ще се играе по-дълго време. Лично мен много ме отпуща Smile
Back to top Go down



StephenieMeyer
StephenieMeyer
Muggle/Guest

[BG] Какви компютърни игри играете? Empty
PostSubject: Re: [BG] Какви компютърни игри играете?   [BG] Какви компютърни игри играете? I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 8:52 pm

Преди играех Tomb Raider,но от доста време насам съм далеч от тази част на кибер пространството.
Back to top Go down



AMARiLiS NÚÑEZ
AMARiLiS NÚÑEZ
Twilight saga - Vampire
finished stories : 7
first rp post : click!

[BG] Какви компютърни игри играете? Empty
PostSubject: Re: [BG] Какви компютърни игри играете?   [BG] Какви компютърни игри играете? I_icon_minitimeFri May 10, 2013 10:21 am

Аз пък много харесвам логически игри.
Спомням си, че имаше една игра с едни моркови. Представлява поленце от сорта на Американските кръстосложици и по хоризонтала и вертикала са ти дадени цифрички, с чиято помощ да намериш морковите. Ако уцелиш морковче Бъгс Бъни те поздравява, а ако загубиш Елмър .... (забравих мо фамилията) те стреля с една пушка Very Happy
Back to top Go down
http://night-creatures.forumotion.com/



Sponsored content

[BG] Какви компютърни игри играете? Empty
PostSubject: Re: [BG] Какви компютърни игри играете?   [BG] Какви компютърни игри играете? I_icon_minitime

Back to top Go down
 

[BG] Какви компютърни игри играете?

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» [BG] СВОБОДНИ ГЕРОИ, КОИТО МОЖЕТЕ ДА ИГРАЕТЕ
» [BG] Какви РП форуми харесвате?
» [BG] Какви вестници/списания четете?
» [BG] Какви клипчета гледате в ютюб и пр.?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
THE WHITE LOTUS :: DISCUSSIONS :: NON-ROLEPLAY DISCUSSIONS :: БЪЛГАРСКИ-