Welcome, ! This is an international roleplay forum.
If you like Harry Potter, vampires, fantasy books or sci fi movies and
you speak english, french or bulgarian, join us for an exciting adventure!
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

Share
 

 [BG] Какво изгледах последно?

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage



Natalio Kain
Natalio Kain
Ravenclaw
[BG] Какво изгледах последно? Admin10
[BG] Какво изгледах последно? One12
finished stories : 24
first rp post : click!

[BG] Какво изгледах последно? Empty
PostSubject: [BG] Какво изгледах последно?   [BG] Какво изгледах последно? I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 8:23 pm

... на кино или пък у дома... или по телевизията (не, че тя не е у дома, карай xD)
Аз не помня... както казах и преди, някъде наоколо - аз съм аниме фен, не съм гледала игрален филм от години xD
Back to top Go down



Niki Evens
Niki Evens
Ravenclaw
[BG] Какво изгледах последно? Crea10
[BG] Какво изгледах последно? One12
finished stories : 48
first rp post : click!

[BG] Какво изгледах последно? Empty
PostSubject: Re: [BG] Какво изгледах последно?   [BG] Какво изгледах последно? I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 8:23 pm

Титаник на 3D XD. Не, сериозно. Не, че не го знам наизуст, но нали стават 100 години от потъването, а и ми беше интересно да го видя на кино.
Честно казано нямаше много смисъл от 3D-то, аз очаквах да са го променили много, а пък си беше същия, но пак си ми хареса. Обаче е дълго. Три часа и нещо. И накрая половината хора ревяха, а другата половина се смееха на тези, които ревяха...
Back to top Go down



TheUsualSuspect
TheUsualSuspect
Muggle/Guest

[BG] Какво изгледах последно? Empty
PostSubject: Re: [BG] Какво изгледах последно?   [BG] Какво изгледах последно? I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 8:24 pm

Продавач на мъртъвци //I sell the dead// .. Пълна идиотщина, но се смях много. Разтоварващо филмче. ;дд
Back to top Go down
http://hotel-california-rpg.fazerforum.com/



Sahara
Sahara
Muggle/Guest

[BG] Какво изгледах последно? Empty
PostSubject: Re: [BG] Какво изгледах последно?   [BG] Какво изгледах последно? I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 8:25 pm

Първи епизод, втори сезон - Legend of the seeker.
Стори ми се интересен и смятам да го изгледам докрай :>
Back to top Go down



Zoe Sullyvan
Zoe Sullyvan
Gryffindor
[BG] Какво изгледах последно? One12

[BG] Какво изгледах последно? Empty
PostSubject: Re: [BG] Какво изгледах последно?   [BG] Какво изгледах последно? I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 8:25 pm

This means war.. Една от малкото сполучливи комедии, излезли наскоро. Препоръчвам ;]
Back to top Go down



Natalio Kain
Natalio Kain
Ravenclaw
[BG] Какво изгледах последно? Admin10
[BG] Какво изгледах последно? One12
finished stories : 24
first rp post : click!

[BG] Какво изгледах последно? Empty
PostSubject: Re: [BG] Какво изгледах последно?   [BG] Какво изгледах последно? I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 8:26 pm

Му-ха-ха-ха! Да се похваля и аз веднъж в годината, че това сигурно ще ми е xD (освен ако няма някой филм с Джони Деп тая година, ако опра до кино...)

Гледах... The Avengers (2012)!
Отмъстителите, хм... честно да си кажа, гледах този филм, защото Тони Старк беше там, един от малкото американски комиксови герои, които харесвам (пък и Робърт Дауни не е за изпускане...)
И Локи също беше готин xD Въобще - леко скучноват като цяло, но имаше много забавни моменти, накефих му се - при мен манията по екшъни от такъв тип никога не стихва - суперсили ми дай да гледам...
Back to top Go down



Clara Bishop
Clara Bishop
Gryffindor
[BG] Какво изгледах последно? One12
first rp post : click!

[BG] Какво изгледах последно? Empty
PostSubject: Re: [BG] Какво изгледах последно?   [BG] Какво изгледах последно? I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 8:27 pm

Уаа, точно и аз идвах да се похваля с Отмъстителите. Жесток филм беше, цялата зала се смя с глас. Невероятно усещане! Иначе, май любимите ми герои съвпадат с тези на Golden Fool Smile. Marvel for the win. Ако не си гледала "X-Men: First Class", също не е за изпускане.

На малкия екран последно гледах "Never Let Me Go". Първо поставя моралния въпрос за клонирането като му придава по-човешки измерения и второ... Разтърсващ откъм емоции. Препоръчвам с две ръце.
Back to top Go down



Niki Evens
Niki Evens
Ravenclaw
[BG] Какво изгледах последно? Crea10
[BG] Какво изгледах последно? One12
finished stories : 48
first rp post : click!

[BG] Какво изгледах последно? Empty
PostSubject: Re: [BG] Какво изгледах последно?   [BG] Какво изгледах последно? I_icon_minitimeThu May 09, 2013 2:46 pm

Не съм ходила на кино от доста време, но последно гледах "Полет" с Дензъл Уошингтън. Беше доста интересно, всъщност. Обичам филми със самолети.
Back to top Go down



Sponsored content

[BG] Какво изгледах последно? Empty
PostSubject: Re: [BG] Какво изгледах последно?   [BG] Какво изгледах последно? I_icon_minitime

Back to top Go down
 

[BG] Какво изгледах последно?

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» [BG] Коя книга прочетох последно?
» [BG] Какво би ви отблъснало?
» [BG] Какво мислите за клонирането?
» [BG] Какво се случи с истинския roleplay?
» [BG] Какво означава името на този сайт?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
THE WHITE LOTUS :: DISCUSSIONS :: NON-ROLEPLAY DISCUSSIONS :: БЪЛГАРСКИ-