Welcome, ! This is an international roleplay forum.
If you like Harry Potter, vampires, fantasy books or sci fi movies and
you speak english, french or bulgarian, join us for an exciting adventure!
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

Share
 

 [BG] Аниме и манга - обща тема

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage



Natalio Kain
Natalio Kain
Ravenclaw
[BG] Аниме и манга - обща тема Admin10
[BG] Аниме и манга - обща тема One12
finished stories : 24
first rp post : click!

[BG] Аниме и манга - обща тема Empty
PostSubject: [BG] Аниме и манга - обща тема   [BG] Аниме и манга - обща тема I_icon_minitimeMon Mar 11, 2013 8:42 pm

Ето това точно си е за тук, поради липса на друго разделче май-май xD
Та понеже аз си живея в аниме света, не мога да пропусна това нещо да ми се изплъзне!
От пет години съм върл фен - имам си фигурки, ала-бала, постери ако щете... Всичко при мене се вижда в аниме формат xD Дори мога да говоря малко японски... и да разпознавам озвучители със затворени очи...
Вижда ви се доста сериозна болест, нали? xD Пазете се, хапя...
Back to top Go down



Niki Evens
Niki Evens
Ravenclaw
[BG] Аниме и манга - обща тема Crea10
[BG] Аниме и манга - обща тема One12
finished stories : 48
first rp post : click!

[BG] Аниме и манга - обща тема Empty
PostSubject: Re: [BG] Аниме и манга - обща тема   [BG] Аниме и манга - обща тема I_icon_minitimeFri May 10, 2013 11:00 am

Хмм, ами аз четях когато живеех във Франция, там са много на мода, особено сред тийновете. Обичах и да прерисувам разни герои. Гадно е, че няма манга в България...

Чела съм доста поредици, но най ми хареса "Kare first love", която всъщност се заех да превеждам на български (първата глава е качена в този форум). Хареса ми, защото главната героиня доста прилича на мен (дори външно ако щеш).
Иначе четях все разни манга за момичета, а като се върнах тук започнах да ги чета в Интернет на английски.


Last edited by Ники Евънс on Fri May 10, 2013 11:02 am; edited 1 time in total
Back to top Go down



AMARiLiS NÚÑEZ
AMARiLiS NÚÑEZ
Twilight saga - Vampire
finished stories : 7
first rp post : click!

[BG] Аниме и манга - обща тема Empty
PostSubject: Re: [BG] Аниме и манга - обща тема   [BG] Аниме и манга - обща тема I_icon_minitimeFri May 10, 2013 11:01 am

Аз бях влязла в един форум, в който фенове превеждат дори много професионално на БГ, ама не съм сигурна къде ми е адресчето Sad

Аз също съм чела манги из интернет страниците, но да ви кажа те са доста скъпи по света на хартиен носител. Последно проверявах мангата на Vampire Knight, защото съм и фен и в Books-A-Million в един от Mall-овете на Port Canaveral за комплект книжки (от 1 до 10 - е не съм сигурна, че това са преводите на книжките от 1 до 10, но май е така) трябваше да дам 100$, което ама хич не ми допадна, особено след като ги чета в нета фрий от едно до седемдесет и едно.
Но ако питате мен ако има манга в България на БГ сигурно една книжка ще струва поне 20 лева Very Happy Sad
Аз също обичам да прерисувам, но само на любимите ми.

Back to top Go down
http://night-creatures.forumotion.com/



Sponsored content

[BG] Аниме и манга - обща тема Empty
PostSubject: Re: [BG] Аниме и манга - обща тема   [BG] Аниме и манга - обща тема I_icon_minitime

Back to top Go down
 

[BG] Аниме и манга - обща тема

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» Топ 5 аниме и манга
» [BG] ТЪРСЯ АНИМЕ/МАНГА КАТО...
» [BG] Хари Потър - обща дискусия
» [BG] Форуми и сайтове за фен преводи на манга?
» [BG] ПРЕВОДИ НА МАНГА НА БЪЛГАРСКИ ВЪВ ФОРУМА?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
THE WHITE LOTUS :: DISCUSSIONS :: NON-ROLEPLAY DISCUSSIONS :: БЪЛГАРСКИ-