Welcome, ! This is an international roleplay forum.
If you like Harry Potter, vampires, fantasy books or sci fi movies and
you speak english, french or bulgarian, join us for an exciting adventure!
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

Share
 

 Алек Волтури, червеноок вампир

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage



Alec Volturi
Alec Volturi
Twilight saga - Vampire
finished stories : 14
first rp post : click!

Алек Волтури, червеноок вампир Empty
PostSubject: Алек Волтури, червеноок вампир   Алек Волтури, червеноок вампир I_icon_minitimeMon Dec 24, 2012 3:34 pm

ВТОРОСТЕПЕНЕН ГЕРОЙ НА ВИКТОРИЯ ВОЛТУРИ

(АЛЕК-ЛЕКСИКОН)


Име: Алек Волтури
Години: 446. Иначе ме преобразиха когато бях на 12.
Рожден ден: Роден съм на 17.09.1562г. в малко селце в Англия.
Зодия: Дева.
Любим цвят: Синьо.

Родители: Починали са преди много години. Почти не си ги спомням вече.
Братя и сестри: Имам сестра-близначка-Джейн.

Положителни страни:
Имам дарба, която е много ценна за вампирското ми семейство. Мога да заглуша чувствата на всички около мен, така те стават напълно безпомощни и са лесна плячка.
Освен това съм любимецът на Аро, със сестра ми сме най-приближените на тримата главни Волтури - Аро, Кай и Маркус.
А и съм по-сдържан, по-спокоен от сестра ми. Може да ми се има доверие, когато Аро или Кай ми възложат някаква задача, винаги я изпълнявам без грешка.
И разбира се-обичайните за вампирите: бързина, сила... (по-бърз съм от сестра ми).

Отрицателни страни:
Често позволявам на Джейн да ме командва, просто защото не ми се занимава със спорове. Обикновено съм доста мълчалив и рядко изразявам мнение за каквото и да е.

За диетата ми:
Разбира се, храня се с човешка кръв. Въобще не мога да разбера така наречените вампири-вегетарианци, това просто е против законите на природата.

Обичам:
Да чета исторически книги. Затова докато Джейн е на мисия, винаги аз се занимавам с библиотеката на Волтури, която се намира в покрайнините на града и е забранена зона за човеци.
Интересувам се и от митология, от митични създания. Знам много за вещиците.
Мога да свиря на цигулка, а от известно време, когато съм свободен, се уча да свиря и на пияно.
Обичам и да ме пращат на мисии, да пътувам...

Мразя:
Да ме поучават, да ме сравняват с Джейн и да ме подценяват. Мразя и семейство Калън и най-вече Бела, заради дарбата й, която заличава моята. Не познавам друг, който да може да ми противодейства. Не ми харесват и онези същества, които се навъртат около Форкс и наричат себе си върколаци. Аро обаче ги намира за интересни.

Мразя и съвременната музика. Мразя котки.

Страх ме е от: От нищо не ме е страх, но както казах не понасям котки.

Бих искал:
Да продължавам да бъда любимецът на Волтури. Аро да се реши да нападнем семейство Калън и върколаците и да ги унищажим. Да не ни разделят толкова често с Джейн, както напоследък. Да се науча да свиря на пияно.
Аро да ми позволи да се грижа за архивите в библиотеката не само докато Джейн я няма, а целогодишно.
Да срещна полувампир (освен Ренесме). Да открия последните останали истински върколаци и да ги унищожа сам.


* * *
Back to top Go down
 

Алек Волтури, червеноок вампир

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» Аро Волтури, червеноок вампир
» Джейн Волтури, червеноок вампир
» Марк Волтури, червеноок вампир
» Атендора Волтури, червеноок вампир
» Виктория Волтури, червеноок вампир

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
THE WHITE LOTUS :: IMPORTANT! :: CHARACTERS :: VAMPIRIA ARCHIVE-