Welcome, ! This is an international roleplay forum.
If you like Harry Potter, vampires, fantasy books or sci fi movies and
you speak english, french or bulgarian, join us for an exciting adventure!
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

Share
 

 Атендора Волтури, червеноок вампир

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage



Athendora Volturi
Athendora Volturi
Twilight saga - Vampire
finished stories : 7
first rp post : click!

Атендора Волтури, червеноок вампир Empty
PostSubject: Атендора Волтури, червеноок вампир   Атендора Волтури, червеноок вампир I_icon_minitimeTue Dec 25, 2012 9:17 am

Атендора - лош вампир

Здравейте, аз съм Атендора Волтури. Не помня каква съм била преди да стана вампир. Помня само последната нощ, беше деветнадесетият ми рожден ден отивах да се срещна с най-добрата си приятелка за да излезем някъде заедно. Тя живееше на 15 минути път от вкъщи. Доста често ходех до нея, но тази вечер беше студена и много тъмна, защото беше началото на зимата. Усетих, че има някой зад мен и се забързах, но сега той беше точно пред мен. Захапа ме, почуствах ужасна горяща болка. Не знам колко време беше минало когато болката спря. Когато се събудих усетих жажда, жажда за нещо непознато дотогава - за кръв. Няколко седмици се скитах, търсейки някой като мен. И тогава го видях и се влюбих от пръв поглед. Името му беше Кай, той ми обясни правилата и ме научи как да контролирам жаждата си. Разказа ми и за семейството си Волтури. Сега съм от Волтури и съм съпруга на Кай. Рядко напускам Волтера. Последният път беше когато отидохме във Форкс, защото си мислехме, че семейство Калън имат безсмъртно дете, а те са забранени, но се оказа че то е полувампир...

* * *
Back to top Go down
 

Атендора Волтури, червеноок вампир

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» Аро Волтури, червеноок вампир
» Алек Волтури, червеноок вампир
» Марк Волтури, червеноок вампир
» Виктория Волтури, червеноок вампир
» Джейн Волтури, червеноок вампир

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
THE WHITE LOTUS :: IMPORTANT! :: CHARACTERS :: VAMPIRIA ARCHIVE-