Welcome, ! This is an international roleplay forum.
If you like Harry Potter, vampires, fantasy books or sci fi movies and
you speak english, french or bulgarian, join us for an exciting adventure!
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

Share
 

 Нала Брендън, върколак

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage



Nala Brandon
Nala Brandon
Twilight saga - Werewolf

Нала Брендън, върколак Empty
PostSubject: Нала Брендън, върколак   Нала Брендън, върколак I_icon_minitimeThu Dec 27, 2012 4:37 pm

Години:14 и половина.

Раса:Върколак.

Зодия:Козирог.

Характер:Добра е,мила,смела но често надяна маската на спокойстовото за да се овладее.Обикновено не е агресивна.

Външен вид:Сини очи,тъмна коса,не много плътни устни,прекрасна и жизнерадостна усмивка се появява когато е щастлива.

История: Родена съм във Англия,покрайнините на Лондон.Малко след раждането на малката ми сестра,Мари се местим в щата Вашингтон .Майка ми и баща ми бяха средна класа.Понеже бяха запалени върколаци,не им се налага да харчат много пари за храна и за дрехи.Прекарваха повечето си време в вълча форма.Имам и по-малка сестра,също вълк.Но нашето семейство съвсем не е като другите.Кожата ни е бяла колкото на вампирите,по-студени сме от нормата за вълци.От години всички членове усещат нещо да напира и напира отвътре.Откриват го и после отиват надалеч докато не овладеят /това нещо/.Преди да почне да напира нещото,те вече са станали вълци.Та,аз станах вълк когато ходех да плувам в океана /бяхме на ваканция/,и ми се заби мида в крака.Разля се алена пелена пред очите ми.Бях страшно ядосана когато изведнъж се пръснах ипревърнах в огромен бял вълк.Тичах и рушах,докато не чук гласове в главата си.Те ме успокоиха и, накрая изтощена паднах.Събудих се и два огромни вълка стояха над мен.Това бяха майка ми и баща ми.Когато се върнах в човешка форма ми обясниха какво е станало.От тогава ходя по горите и полята,щастлива общувам с истинските вълци.Накрая малко след местенето и сестра ми стана върколак.

* * *
Back to top Go down
 

Нала Брендън, върколак

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» Ембри Кол, върколак
» Лия Клиъруотър, върколак
» Даниел Стайнберг, върколак
» Джейкъб Блек, върколак
» Роджър Блек, върколак

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
THE WHITE LOTUS :: IMPORTANT! :: CHARACTERS :: VAMPIRIA ARCHIVE-