Welcome, ! This is an international roleplay forum.
If you like Harry Potter, vampires, fantasy books or sci fi movies and
you speak english, french or bulgarian, join us for an exciting adventure!
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

Share
 

 Сара Браун, вампир-вегетарианец

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage



Sarah Brown
Sarah Brown
Twilight saga - Vampire

Сара Браун, вампир-вегетарианец Empty
PostSubject: Сара Браун, вампир-вегетарианец   Сара Браун, вампир-вегетарианец I_icon_minitimeThu Dec 27, 2012 6:12 pm

Име:Сара Браун

Характер: не много общителна

Вид: Добър Вампир

Описание:Кестенява коса, светли очи, не много висока.
Родена съм на 1.08 1980година.

История:Историята ми започва една лятна нощ през 1993година, тогава се разхожах в едно малко градче в Англия. Не общувх много с хората и повечето пъти се движех сама. Докато се разхождах из града така и не усетих как стигнах до една гора, тя привлече вниманието ми и навлязох малко навътре в гората. Тогава седнах на един камък, след няколко минути се появи един човек зад мен и ме попита какво правя толкова късно в тази гора, след това аз му отговорих че се разхождам, а той ми каза че гората дебне много опасности, след това ми каза да се пазя и изчезна. Не след дълго се появи някакъв силует аз се стреснах малко и с вцепених след няколко секунди този силует застана пред мен и ми каза за вампирите след това впи зъбите си в мен. Без да ме пуска. Тогава аз се стреснах, защото усещах болка и извиках. Изведнъж се появи човекът, който ме бе предупредил да се пазя. Той ми помогна и отстрани вампира, но явно имаше някаква специална способност. Той също беше вампир, но той беше от добрите и не ме остави да умра. Той ме промени. Разбрах това след няколко седмици, когато започнаха да се проявяват някой признаци.
Една вечер отново отидох в гората за да го потърся . Намерих го . Попитах го, какво става с мен, той ми обясни всичко за вампирите, че има и лоши вампири, които търсят хора за да пият кръв от тях, но има и добри, които се въздържат. Със сигорност той не бе лош. По-късно ми разказа и за дарбите на вампира, и ме изпрати до дома ми.
Това беше моята история. След няколко години започнах да свиквам с мислта, че съм вампир, но хората започнаха да стават съмнителни, защото външният ми вид не се е променил, и се преместих да живея в друг град.

***
Back to top Go down
 

Сара Браун, вампир-вегетарианец

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» Ева Джоунс, вампир-вегетарианец
» Селена Алунаре, вампир-вегетарианец
» Едуина Дейвис, вампир-вегетарианец
» Бела Кълън, вампир-вегетарианец
» Едуард Кълън, вампир-вегетарианец

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
THE WHITE LOTUS :: IMPORTANT! :: CHARACTERS :: VAMPIRIA ARCHIVE-