Welcome, ! This is an international roleplay forum.
If you like Harry Potter, vampires, fantasy books or sci fi movies and
you speak english, french or bulgarian, join us for an exciting adventure!
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

Share
 

 Мери-Лиса Грийн, вампир-вегетарианец

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage



Marry-Lisa Green
Marry-Lisa Green
Twilight saga - Vampire

Мери-Лиса Грийн, вампир-вегетарианец Empty
PostSubject: Мери-Лиса Грийн, вампир-вегетарианец   Мери-Лиса Грийн, вампир-вегетарианец I_icon_minitimeThu Dec 27, 2012 6:46 pm

Казвам се Мери-Лиса Грийн. Родена съм на 7.06.1985 година в Лондон, Англия.
Косата ми е тъмно кафява, а очите-златисти, заради диетата.

Имам смътни спомени от живота ми преди да стана вампир.
Спомням си болката, която изпитвх, преди да стана вампир. Когато се съвзех намерих писмо до себе си. Бях гладна и не му обърнах внимание, прибрах го и тръгнах. Нещо се случи с мен. Не бях старата "аз". Нападах хора, не мислех какво правя. Разбрах, че се намирам във Грийнок, Шотландия. Реших да прочета писмото.
"Знам, че няма да помниш нищо. Твоето име е Мери-Лиса Грийн. На 17 си. Имаш по-малка сестра, която е на 9. Тя ще е в Англия при мен и семейството ми. Нейното име е Мелиса. Вампир уби родителите ти, а теб те превърна в такава. Сега си вампирка. Бори се с глада си. Намери някой, който да ти помогне.
Ник"
След това помислих. Бях полудяла. Търсех такива като мен. Бях дарена с голяма сила и бързина. Попаднах на едно семейство- "Волтури". Те ме искаха при себе си, но аз отказах. Едно момиче ми каза да потърся семейство Кълън, което се намира в малко градче Форкс в щата Вашингтот, САЩ.
Потърсих ги. Имената им бяха Карлайл, Есме, Емет, Розали, Джаспър, Алис, Едуард и Бела. Бела и Едуард имаха дъщеря - полувампир на име Ренесме.
Останах при тях два дни и те ме пратиха при семейство Денали. Там имаше четири момичета: Таня, Елизар, Кармен и Ирина. Те също са "вегетарианки".
Сега съм при тях.
Открих и дарбата си - телепатия. Мога да рзговарям с хората и те с мен само мисълта. Те могат да говорят с мен само, ако аз пожелая.
Възнамерявам, когато напълно се науча да сдържам глада си, да потърся сестра си. Все още пазя онова писмо.
Back to top Go down
 

Мери-Лиса Грийн, вампир-вегетарианец

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» Ева Джоунс, вампир-вегетарианец
» Едуард Кълън, вампир-вегетарианец
» Алис Кълън, вампир-вегетарианец
» Каролайн Еванс, вампир-вегетарианец
» Кристиан Стайнберг, вампир-вегетарианец

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
THE WHITE LOTUS :: IMPORTANT! :: CHARACTERS :: VAMPIRIA ARCHIVE-