Welcome, ! This is an international roleplay forum.
If you like Harry Potter, vampires, fantasy books or sci fi movies and
you speak english, french or bulgarian, join us for an exciting adventure!
 
HomeLatest imagesRegisterLog in

Share
 

 [BG] Лексиконът от форума Twilight

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage



Niki Evens
Niki Evens
Ravenclaw
[BG] Лексиконът от форума Twilight Crea10
[BG] Лексиконът от форума Twilight One12
finished stories : 48
first rp post : click!

[BG] Лексиконът от форума Twilight Empty
PostSubject: [BG] Лексиконът от форума Twilight   [BG] Лексиконът от форума Twilight I_icon_minitimeTue Mar 12, 2013 6:00 pm

1. Как се казваш? (ти и героят)
2. Коя зодия си?(ти и героят)
3. Любими филми?(само ти)
4. Как попаднахте в този форум?
5. Любими цветове?
6. Любима музика?
7. Защо избрахте точно този герой?
8. Любими книги?
9. Кое ваше качество приемате за недостатък?
10. Любим афоризъм?


1. Как се казваш? - Силвия (героинята), Силви без Я (аз).

2. Коя зодия си? - Скорпион (героинята също, родени сме на една дата, но в различни години.

3. Любими филми? - О, много са, харесвам комедии, анимации, небивалици :Р
Ето няколко: Имам всички филми за Хари Потър на компютъра и всички Здрач-филми, излезли до момента.
Някои филми по Стивън Кинг (Бурята на века) и Криеница с Дакота и Робърт Де Ниро.
Освен това харесвам филми, в които има деца (Капан за родители, Твоите, моите и нашите)
Много са ми забавни Розовата пантера 1 и 2, Запознай се с нашите и продължението.
От анимациите харесвам Ледените епохи и Весели крачета, Шрек, Мадагаскар...
Сериали: Анатомията на Грей и Монк. Като малка много харесвах Вдовицата в бяло (старата версия от 90-те), защото харесвах близнаците Бланко...

4. Как попаднахте в този форум? - Ъъъъммм... Амии... една приятелка ми го каза?
Не, шегувам се. Търсех РП-форум за Здрач и като не намерих, реших сама да си направя, викнах на помощ двама приятели, които се оправят с компютри да ми обяснят какво да правя и така...

5. Любими цветове? - През различните периоди различни. В момента харесвам тъмносиньо. Героинята ми харесва бяло и оранжево.

6. Любима музика? - Латино (Салса).

7. Защо избрахте точно този герой? - Амии... Трябваше да започна отнякъде. Опитах се да си се представя като не-човек. В началото Силвия приличаше на мен във всяко отношение, после малко я попромених по време на историята...

8. Любими книги? - Ааа, и те са много. Значи. Здрачовете, Хари Потърите, Властелина са ясни. Освен това 1984 на Джордж Оруел, Клетниците на В. Юго, Брулени хълмове на Бронте, Дракула на Стокър, една, дето я четох на френски и заглавието би трябвало да се превежда така: Картината на фламандския художник ИЛИ само Фламандската картина.
Освен това Шифърът на Леонардо; Писма от Земята на Марк Твен и... омръзна ми да изброявам. Някой път ще направя тема само за това...

9. Кое ваше качество приемате за недостатък? - Понякога се държа като дете, другите казват, че е чаровно, но е дразнещ навик. Освен това съм малко срамежлива. А, и съм голям мързел...

10. Любим афоризъм?
Ами, честно-казано още си нямам. Може би трябва да чета повече...



Last edited by Ники Евънс on Sun May 12, 2013 8:22 am; edited 2 times in total
Back to top Go down



Bella Cullen
Bella Cullen
Twilight saga - Vampire
finished stories : 7
first rp post : click!

[BG] Лексиконът от форума Twilight Empty
PostSubject: Re: [BG] Лексиконът от форума Twilight   [BG] Лексиконът от форума Twilight I_icon_minitimeTue Mar 12, 2013 6:04 pm

1. - Бела Калън (Татяна)
2. - 13.09 (дева) - и аз и героят
3. - Step Up // House // Bring It On: All Or Nothing //Ghost Whisperer //
Prison Break ...и много други
4. - рових в dir.bg - с една дума (случайно)
5. - Зелен, син и сив
6. - повече Ретро, но може и друга в зависимост от настроението
7. - Защото сме родени на една дата
8. - ,, Здрач" - Стефани Маер //,,Шерлок Хоумс" - Артър Конан Дойл //
,,48-те закона на властта" - Робърт Грийн // ,,Човекът амфибия" - Александър Беляев... и безброй други
9. - Приемам живота твърде несериозно
10. -
,, Всяко успешно начинание изисква трима души:
мечтател, бизнесмен и ганкстер"

- Питър Маккартър-

,,Когато стоите срещу някоя важна личност,
винаги си го представяйте по долно бельо"

- Джозеф П. Кенеди-

,, Нищо на този свят не е по-важно от постоянството и настойчивостта.
Талантът не е по-важен - Светът е пълен с талантливи неудачници.
Геният не е по-важен - Неусъществения гений е нещо масово.
Образованието не е по-важно - Светът е пълен с образовани несретници.
ПОСТОЯНСТВОТО е ВСИЧКО"

- Макдонълдс-
Back to top Go down



Margaret Lennox
Margaret Lennox
Twilight saga - Vampire
finished stories : 6
first rp post : click!

[BG] Лексиконът от форума Twilight Empty
PostSubject: Re: [BG] Лексиконът от форума Twilight   [BG] Лексиконът от форума Twilight I_icon_minitimeTue Mar 12, 2013 6:06 pm

1. Маргарет Ленъкс
Веселина (Веси)
2. 18.09.1850г. зодия Дева (още си блъскам главата защо избрах да е Дева)
08.08.1996г. зодия Лъв (ухаа)
3. Pirates of the Caribbean, Mamma mia, Confessions of a Shopaholic, Step up, The Ugly truth и още много други. (Както бях писала някъде, имам навика да забравям точно тогава, когато най не трябва)
4. в www.twilightbg.com го видях, а всъщност търсех един друг сайт.
5. Лилав, син, черен, зелен, розов...
6. Всякаква, без опера и народна.
7. Защото сме родени една за две. Всъщност, нямам си и на идея.
8. Сещам се за... Изобщо сещам ли се за нещо? А, да! "Затъмнение" - Стефани Майър
9. Хм, най-вероятно имам много недостатъци, но още по-вероятно е, че не искам да си ги призная.
10. "Свободата е само друга дума да кажеш, че няма какво повече да загубиш."
"Нищо няма значение, ако не си свободен." - това е от текста на "Me and Bobby Mcgee" на Janis Joplin. Интересно, защо сега се сещам само за това, като преди малко можех да кажа поне пет такива умни мисли?
Back to top Go down



Victoria Volturi
Victoria Volturi
Twilight saga - Vampire
finished stories : 14
first rp post : click!

[BG] Лексиконът от форума Twilight Empty
PostSubject: Re: [BG] Лексиконът от форума Twilight   [BG] Лексиконът от форума Twilight I_icon_minitimeTue Mar 12, 2013 6:07 pm

1. Как се казваш?- Виктория Волтури Нортман- Ралица
2. Коя зодия си?(ти и героят) 24.04- телец(и аз и героинята ми)
3. Любими филми?(само ти) - "Таткова градина", "Матрицата", Война на световете", I know what do you did last summer", "Лудориите на Зак и Коди"(най любимия ми филм!!!!)
4. Как попаднахте в този форум?- ами търсех в гугъл неща за Здрач и съвсем случайно попаднах на вашия форум. Хареса ми и се регнах...
5. Любими цветове? - черно, бяло, тюркоазено, зелено, синьо, лилаво
6. Любима музика? - поп, рок, метал, рап
7. Защо избрахте точно този герой? - Ами аз харесвам Волтури и исках да си измисля нещо, а не просто да повтарям като кречетало нещата от книгата...
8. Любими книги? - "New Moon", Хрониките на Нарния( само някои части )
9. Кое ваше качество приемате за недостатък? - огромната височина и големия си инат
10. Любим афоризъм?- ъъъ... нищо
Back to top Go down



Felicia Connor
Felicia Connor
Twilight saga - Vampire
finished stories : 5
first rp post : click!

[BG] Лексиконът от форума Twilight Empty
PostSubject: Re: [BG] Лексиконът от форума Twilight   [BG] Лексиконът от форума Twilight I_icon_minitimeTue Mar 12, 2013 6:08 pm

1. Как се казваш? - Фелиша - Моника
2. Коя зодия си? - риби - дева
3. Любими филми? - по един от три любими жанра: Нощна стража, Най-сладккото нещо, Финална Дестинация
4. Как попаднахте в този форум? - беше много отдавна и не помня... май търсих форуми на Здрач... не знам
5. Любими цветове? - светлите (sun)
6. Любима музика? - PoP
7. Защо избрахте точно този герой? - първата ми героиня-защото да е нещо различно от вампир; втората-заради силата...
8. Любими книги? - Брулени хълмове
9. Кое ваше качество приемате за недостатък? - понякога недостатък ми е, че се обаждам където не трябва...
10. Любим афоризъм? - Това, което не ни убива, ни прави по-силни.
Back to top Go down



Deidre de Vills
Deidre de Vills
Twilight saga - Werewolf

[BG] Лексиконът от форума Twilight Empty
PostSubject: Re: [BG] Лексиконът от форума Twilight   [BG] Лексиконът от форума Twilight I_icon_minitimeTue Mar 12, 2013 6:09 pm

1. Кхъм, кхъм, аз се казвам Сияна, но това име рядко го използват приятелите ми, повече ми казват Сис, Сам и т.н. Героинята ми се казва Дейдре Ван Амор дьо Вийлс
2. Коя зодия си? И двете сме рибки [sun]
3. Любими филми? Амии... Бели Мадами (велика комедия), Властелинът на пръстениете, Кръв и шоколад, Призрака и мрака, Здрач и там останалите части ХД, Ледена епоха, Карибски пирати, Принцеса Мононоке (уникално аниме) и мн др.
4. Как попаднахте в този форум? Ми една приятелка ми го показа. ;Р
5. Любими цветове? Всички без розовия. :Х
6. Любима музика? Абсолютно всякаква музика слушам, като се започне от Метал и стигна до Чалга. ХД
7. Защо избрахте точно този герой? Ами, доста добре олицетворява характера ми.
8. Любими книги? Здарч и поредиците му, Хари Потър, Властелинът на пръстениете, Хобит, Белязана и останалите от поредицата, Сайлъм Слот, Факлата, Зеленият път (да знам фенка на Стивън Кинг съм ХД) и др.
9. Кое ваше качество приемате за недостатък? Ооо, определено това, че изключител лесно избухвам. Някой от приятелите ми ме определят, като ходещ вулкан.
10. Любим афоризъм? Аз знам, че нищо не знам, а другите и това не знаят.
Back to top Go down



Nala Brandon
Nala Brandon
Twilight saga - Werewolf

[BG] Лексиконът от форума Twilight Empty
PostSubject: Re: [BG] Лексиконът от форума Twilight   [BG] Лексиконът от форума Twilight I_icon_minitimeTue Mar 12, 2013 6:10 pm

1. Как се казваш? Нала Брендън е героят ми а аз се казвам Иванна.
2. Коя зодия си? И двете козирог.
3. Любими филми? Здрач,Хари Потър,Shugo Chara,Жената котка,Властелинът на пръстените,Гарфилд, и още доста.
4. Как попаднахте в този форум? Мии,сърфирах си без никаква цел и представа какво търся и попаднах тук съсвсем случайно.
5. Любими цветове? Всички.
6. Любима музика? И аз не съм съвсем уточнена със себе си каква музика харесвам.
7. Защо избрахте точно този герой? Ами защото харесвам върколаците,ии героят ми прилича на мен.Коса,очи почти по всичко.
8. Любими книги? Здрач и останалите части,Енцилопедии и др.
9. Кое ваше качество приемате за недостатък? Ами инатаи че това помня по-ясно лошото от колкото доброто.
10. Любим афоризъм?

- „Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!“

-„Всичко, което не ме убива, ме прави по-силен!“

- „Най-същественото е невидимо за очите.“

И др но не мога да се сетя.
Back to top Go down



Cate Ferris
Cate Ferris
Muggle/Guest

[BG] Лексиконът от форума Twilight Empty
PostSubject: Re: [BG] Лексиконът от форума Twilight   [BG] Лексиконът от форума Twilight I_icon_minitimeTue Mar 12, 2013 6:11 pm

1. Как се казваш?
Героят ми - Кейт Монгъри Ферис
А аз - Амбъри

2. Коя зодия си?
Кейт - овен ( що пък избрах овен ? )
А моя милост - Близнаци ( Мда , имам брат , който е жив пример на думата досада )

3. Любими филми?
Миии ... да си помисля ... абе , много са !

4. Как попаднахте в този форум?
Миии ... без да искам

5. Любими цветове?
Син , лилав , черен и най-вече зелен

6. Любима музика?
Всичко , ама всичко , само и само без чалга !

7. Защо избрахте точно този герой?
Защото аз и Кейт сме еднакви - забавни , умни , готини и може би понякога ( само , когато ни ядосат ) злобни

8. Любими книги ?
Академия за вампири , Ледено ухапване , Здрач , Новолуние , Затъмнение , Зазоряване и всичките вампирски тъпотии ( Защо тъпотии ли ? Ами щот седя над книгата с вампирските истории и се хиля като идиотче )


9. Кое ваше качество приемате за недостатък?
Мии ... не мога сама да определя
10. Любим афоризъм ?
Само влюбените живеят , останалите просто съществуват - Шекспир
Back to top Go down



Leah Clearwater
Leah Clearwater
Twilight saga - Werewolf

[BG] Лексиконът от форума Twilight Empty
PostSubject: Re: [BG] Лексиконът от форума Twilight   [BG] Лексиконът от форума Twilight I_icon_minitimeTue Mar 12, 2013 6:13 pm

1. Как се казваш? (ти и героят)
Героят ми: Лия Клиъруотър
Аз: Габриела Георгиева
2. Коя зодия си?(ти и героят)
И двете сме лъвчета.
3. Любими филми?(само ти)
Здрач, ДНВ... и още много др.
4. Как попаднахте в този форум?
Чрез Рали (Касиди Волтури)
5. Любими цветове?
черно (най-любим), червено, зелено и лилаво.
6. Любима музика?
Най - често хип-хоп, рап, поп... без чалга в повечето случаи. (освен, ако не е наложително )
7. Защо избрахте точно този герой?
Много отдавна харесвам Лия и в други РПГ форуми съм се регистрала с нейния ник... самата история ми харесва и е някакси толкова... ами просто нещо като съчуствие. Има вложени толкова чуства в историята на Лия...
8. Любими книги?
Академия за вампири, ДНВ, Здрач, Новолуние, Затъмнение, Зазоряване, Синя луна, Истинска кръв (която прочетох само на английски), Хари Потър (абсолютно всичко части, но най - вече третата) и още мн други...
9. Кое ваше качество приемате за недостатък?
Най - вече инатът, който се старая да не показвам.
10. Любим афоризъм?
Който е изгубил доверие, той няма какво повече да губи!
Back to top Go down



Caroline Evans
Caroline Evans
Twilight saga - Vampire

[BG] Лексиконът от форума Twilight Empty
PostSubject: Re: [BG] Лексиконът от форума Twilight   [BG] Лексиконът от форума Twilight I_icon_minitimeTue Mar 12, 2013 6:14 pm

1. Как се казваш? (ти и героят)
аз:Габриела Георгиева
героят ми: Каролайн Еванс
2. Коя зодия си?(ти и героят) и двете сме Везнички
3. Любими филми?(само ти)
Здрач,Дневниците на вампира,Пърси Джаксън..
4. Как попаднахте в този форум?
Една приятелка ми го каза
5. Любими цветове?
всички
6. Любима музика?
всичко
7. Защо избрахте точно този герой?
Защото обичам да създавам мои собствени образи
8. Любими книги?
Като филмите
9. Кое ваше качество приемате за недостатък?
хм..Наивността
10. Любим афоризъм?
Никога не казвай никога
Back to top Go down



Elena Rosseti
Elena Rosseti
Twilight saga - Vampire

[BG] Лексиконът от форума Twilight Empty
PostSubject: Re: [BG] Лексиконът от форума Twilight   [BG] Лексиконът от форума Twilight I_icon_minitimeTue Mar 12, 2013 6:15 pm

1. Как се казваш?
Героят ми се казва Елена,а аз съм Катрин.


2. Коя зодия си? Аз съм лъв,за героинята си не съм се замисляла...може би Телец или Козирог.


3. Любими филми? Wild Child,Dead Silence,One Tree Hill,Pirates of the Caribbean.


4. Как попаднахте в този форум? Видях го в приятелите на форума на Бела Калън и Селена Алунаре.

5. Любими цветове? Оранжев,светло зелен,червен

6. Любима музика? Харесвам всякаква музика,само да е хубава.
:very sun happy

7. Защо избрахте точно този герой? Ами...не съм го избирала от някъде,сама го измислих.

8. Любими книги? Поредицата за Здрач,Паднали Ангели,Кръстникът,A picture to remember.

9. Кое ваше качество приемате за недостатък? На моменти се държа доста детински и лигаво,често закъснявам.
10. Любим афоризъм? Често се променя.
Back to top Go down



Eva Johnes
Eva Johnes
Twilight saga - Vampire

[BG] Лексиконът от форума Twilight Empty
PostSubject: Re: [BG] Лексиконът от форума Twilight   [BG] Лексиконът от форума Twilight I_icon_minitimeTue Mar 12, 2013 6:16 pm

1. Как се казваш? - Еванджелина (героинята), Теодора (аз).
2. Коя зодия си? - Лъв (героинята), Дева (аз).
3. Любими филми? - "Таен прозорец", "Аризонска мечта", "Конспирацията Ешалон", "Мисия Лондон", "Аватар", "Източни пиеси", "Братът на охлюва", "Карибски пирати" и още много, чиито имена не помня.
4. Как попаднахте в този форум? - Габи (Лия Клиъруотър) ми го каза.
5. Любими цветове? - Тъмносиньо, зелено и понякога лилаво.
6. Любима музика? - Рок и отчасти рап.
7. Защо избрахте точно този герой? - Не знам... Харесва ми. Има дълга история, която има възможности да се развива. И какво ли още не...
8. Любими книги? - "Тайната градина", "Мадикен", "Белязана", "Хари Потър", "Конспирация срещу свещения Граал", "Последната тайна на дома Господен", "Да бягаш от страх", "Жената в бяло" и още много.
9. Кое ваше качество приемате за недостатък? - Винаги закъснявам; често се случва да завиждам на другите даже и за най-глупавите неща.
10. Любим афоризъм?

"За успеха на една книга може да се говори едва тогава, когато хора, които не са я чели, се правят, че са я чели."

"Не е важно дали чашата е наполовина пълна, или наполовина празна. Важното е, че след първата чаша идва следващата."

"Ако силно обичаш нещо,пусни го на свобода. Върне ли се при теб винаги ще бъде твое, ако ли не - никога не е било..."
Back to top Go down



Sponsored content

[BG] Лексиконът от форума Twilight Empty
PostSubject: Re: [BG] Лексиконът от форума Twilight   [BG] Лексиконът от форума Twilight I_icon_minitime

Back to top Go down
 

[BG] Лексиконът от форума Twilight

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

 Similar topics

-
» [BG] Twilight fanfic - Ла Пуш
» [BG] Twilight fanfic - Семейство Кълън
» [BG] Twilight fanfic - Майтап, бе, Уили!
» [BG] ЛЕКСИКОН ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА ФОРУМА?
» [BG] ПРЕВОДИ НА МАНГА НА БЪЛГАРСКИ ВЪВ ФОРУМА?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
THE WHITE LOTUS :: DISCUSSIONS :: NON-ROLEPLAY DISCUSSIONS :: БЪЛГАРСКИ-